2733
2734

سلام دل انگیزا حالتون چطوره ؟😍

چیمن جانتون برگشت بعد از چندین ماه🤗

صبح خواب دیدم خونمون جا به جا شده رفتیم یه خونه قدیمی گرفتیم اما تر و تمیز نه مثل خونه شازده توی خانه به دوش 😐

پشتش درخت شاه توت داشت 

یه پسر عمه دارم خیلی آدم سگیه باهاش قطع رابطه هستیم بعد دیدم.اون با زنش اومده بودن خونمون منم همش رو درختا براشون میچیدم میوردم تو مشتم میریختم تو دستشون😐

بعد از سر دیوار که بیرون رو نگاه میکردم سه تا سگ بودن داشتن میمردن از گشنگی 

بعد سگ ماه مثل گرررگ همش می‌رفت بهشون فخر فروشی میکرد بی ناموس 😐

بگو

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درخت فکر کنم خواستگاره

بند ۱۲ و ۷۸ جوشن هر کدوم هر روز ۷ بار بخون

هر بار اول بسم الله الرحمن الرحیم

آخر سبحانک یا لا اله الا انت الغوث الغوث خلصنا من النار یارب (باید بگی)

نیستین که 😑

ادامه خوابم 

دو سه خانواده ترک از دوستای بابام اومدن خونمون رفتیم با یه پیرمرد رفتیم نون بگیریم

دوتا سگ همسایه عین ببر بنگال بودن حمله کردن بهمون ماهم باهاشون خوب بودیم اول نوازششون کردیم بعد یهوو فرار کردیم رفتیم تو کبابی

درخت فکر کنم خواستگاره بند ۱۲ و ۷۸ جوشن هر کدوم هر روز ۷ بار بخون هر بار اول بسم الله الرحمن ال ...

من عربی بلد نیستم که قرآن بخونم 😑

اصلا همیشه تو مدرسه سر زنگ قرآن شلوغی میکردم منم بیرون میکرد و کلا رام نمی‌داد سر کلاس😑

گفتم بابا اون بالاست 

رفتی توی کبابی دیگه یه سیخ کباب نزدس بر بدن؟😂 حالا چرا با پیرمرده رفتی😂🤭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2706