2737
2739
عنوان

دردلای یک دختر زشت

| مشاهده متن کامل بحث + 15415 بازدید | 94 پست
ممنون عزیزم 😍 تو فکرش هستم. فعلا وقت برای دندونم گرفتم

حتما برو

من بخاطر داروهام شدم ۱۰۸ الان تازه شدم ۹۵ کلی جوون شدم دوباره 😁 اراده م هم بیشتر شده برا کم کردن وزنم 

قشنگ داشتم تبدیل به یک خرس میشدم الانم بااااااید ۲۵تا کم کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما برو من بخاطر داروهام شدم ۱۰۸ الان تازه شدم ۹۵ کلی جوون شدم دوباره 😁 اراده م هم بیشتر شده برا ...

موفق باشی 😍

من خیلی تنبلم ولی سعی خودمو میکنم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2731
نیلای تاتی جون چی شده من نفهمیییدم پرهام ک طوریش نیسسس

عزیزدلم 

پرهام  دچار فلج مغزیه 

الان ۴ ساله 

نمیتونه بشینه نه میتونه راه بره

نه میتونه غذا بخوره 

اختیار نداره اینا ظاهریش بود 

بچه باید پوشک بشه که بقول اون تبلیغه این خودش یه کوه هزینه اس

مشکلات دیگه ایم داره من خیلی سطحی گفتم

یکیش لگنش بود ک عمل کردن

ولی برا بقیه درمان و کمک هزینه های درمان وسعشون نمیرسه 

برا همین با خانوم تهرانی صحبت کردن

ایشونم بهش گفتن تاپیک بزن 

اونم به من گفت من تاپیک زدم براش

خانوم تهرانی و نی نی یار ۳ اومدن تایید کردن

همه ماجرا همینه گلم

بیشتر میخوای بدونی @نی_نی_یار_3   از نی نی یاری که تگ کردم بپرس در جریان همه چیز هست دوستم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
عزیزم برای کاهش وزن چکار کردی ؟

راستش هردکتری بگی تو شهر و استانم رفتم رژیم گرفتم بعده مدتی ول کردم 

الان فقط کالری شماری میکنم و پیاده روی روزی ۴۰دقیقه یک ساعت. همین. البته خیلی راه درازی درپیش دارم

واقعا نمیفهمم چرا گذاشتم انقد چاق شم 😔

ممنون عزیزم 😍 تو فکرش هستم. فعلا وقت برای دندونم گرفتم

ارتودنسی کنی کلی لاغر میشی 

چون یه مدت غذای سفت نمیخوری فقط سوپ و اش😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین عزیزم کاش میشد عکسمو برات بفرستم. من خوشگلم. اما نه خوشبخت شدم نه هیچ وقت موفق شدم کار پیدا کنم. همه چیز به شانسه. 

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2738
یه عکس از بینیش تو تاپیک هاش هست . اتفاقا دماغ قشنگی داره لبهاش هم قشنگه مژه های بلند داره 😐

آره منم دیدم ب نظرم خوبه عادیه بینیش تازه لباشم خوشگله و مژه هاشم بلنده

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
عزیزدلم  پرهام  دچار فلج مغزیه  الان ۴ ساله  نمیتونه بشینه نه میتونه راه بره ...

عزیز دلم درجریان بیماری بچش هستم خدا کمکش کنه

چطور میتونیم کمک کنیم باید ب خود تاتی جون پیام بدم؟

بااین توصیفاتی که کردی چی تصورت کردم وچقد دلم برات سوخت  خواستم بهت دلداری بدم،رفتم عکستو تواون تاپیکت دیدم....مشکلی نداشتی که  

اگه توزشتی پس من باید خون گریه کنم

ایناهمش ساخته ذهن خودته،تااین فکرا بیشترازاین به زندگیت آسیب نزده به فکردرمان باش وفکرتو درست کن

عزیز دلم درجریان بیماری بچش هستم خدا کمکش کنه چطور میتونیم کمک کنیم باید ب خود تاتی جون پیام بدم؟

آره گلم

@tatijun67 این آیدی تلگرامشه

@tatijun   میتونی تو سایتم بهش درخواست بدی گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706