2737
2734
عنوان

دردلای یک دختر زشت

| مشاهده متن کامل بحث + 15434 بازدید | 94 پست

یکم رو اعتماد به نفست کار کن همین😶

تا الان تاپیک (من خیلی خوشگلم) میدیدیم حالا باید تاپیک زشتارو بخونیم!! 😕نه از اینور بوم بیوفتید نه از اونور بوم😒😒😒

هرکی با من مشگل داره، مشکل گشاابلفضللللل😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه فقط عمله؟عزیزم 1000تا کار میتونی بکنی زیباتر بنظر بیای تو اینستا فیلم اموزش کانتورینگ ببین من خودم میکاپ ارتیستم خواستی درخواست بده بهت یاد میددم صورتو زاویه میدی بینیتو یکم جمع میکنی فکر کردی همه بلاگرا اینستا خوشگلن نه بیا بهت برند مژه و گذاشتنشو چه تکی چه تردی یاد میدم برند ارزونم معرفی میکنم به پوستت برس ماسک بزار اگه نمیدونی من یادت میدم ابروتو تمیز نگه دار ارایش کن اگه چاقی رژیم بگیر لباس تمیز و 100تا چیز دیگه

2731
منم زشتم دماغمو عمل کنم ببینم چی میشه چاق هم هستن و دندون هام کجکیه

فقط دماعتو عمل کن و کمی لاغر کن ببین کسی به گرد پات میرسه؟؟

برا دندونات هم برو ارتودنسی کن ماهی ۲۰۰ میشه . یعنی  گل هزینه رو ماهانه ازت میگیرن نه یک جا

چه حرف قشنگی😍 

ی واقعیت فدات شم 😍😍😍

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2740

عزیزم اول خودت باید خودتو قبول داشته باشی  و به خودت احترام بزار و خودتو همونجوری که هستی دوست  داشته باشی.قرار نیست همه آدما همه چیز تمام باشن .مطمئنم  اینجوری که میگید زشت نیستید اعتماد به نفست ببر بالا . 

فقط دماعتو عمل کن و کمی لاغر کن ببین کسی به گرد پات میرسه؟؟ برا دندونات هم برو ارتودنسی کن ماهی ۲۰۰ ...

ممنون عزیزم 😍

تو فکرش هستم. فعلا وقت برای دندونم گرفتم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

دنیا پر از ادمهایی هست ک ظاهرشون با معیار های زیبایی همخوانی نداره.برات مثال بزنم، دوره مصر باستان بینی قوس دار زیبا محسوب میشه.دختران ایرانی دوره ناصرالدین شاه هم فک کنم هممون عکسشونو دیدیم.موی پشت لب و ابروی پیوست.الانم معیار زیبایی یچیزای دیگس.اینکه شما به معیار ها نزدیک نیستید دلیل نمیشه زشت باشید.اعتماد به نفس داشته باش، اگه پوستت،موهات،دندونات سلامت نیستن،بهشون برس و به هنرپیشه ها و سلبریتی های سراسر دنیا نگاه کن.خیییلیاشون ب معیارهای زیبایی نزدیک نیس و ب قولی زشتن.ولی طرفدار دارن!اصلنم سمت عمل و اینکارا نمیرن چون اعتماد بنفس دارن.متاسفانه (نریزین سرم یه حقیقته) ما تو ایران بخاطر پوشش خاصمون، زیباییمون محدود شده ب صورتمون و کسی به زیبایی اندام، موها،پوست و ...توجه نمیکنه.اینه ک همه رو صورت زیبا داشتن خیلی حساسن و نواقص رو با ارایش های غلیظ میپوشونن.

2706