2733
2734
عنوان

دردلای یک دختر زشت

15409 بازدید | 94 پست

من زشتم

واقعا هم زشتم

و از این که نمیتونم واسه زشتیم کاری کنم منو عذاب میده

یع چی بگید به این زندگی امیدوار بشم

اگه با دوستام وارد یه مغازه بشم و من سوال کنم به من نگاه نمیکنن و جواب بدن به دوستم نگاه میکنن

تا حالا خواستگار نداشتم

واسه این زشتیم نمیتونم عمل کنم چون کار پیدا نکردم

آدمای خوشگل موفق ترم هستن اما زشتا بیشتر قصه ی نداشته هاشونو میخورن

یه چی بگین که آروم شن

لطفا نگین برو سر کار

یا اینکه خودت پول در بیار و عمل کن

واسه کار پیدا کردن تو مصاحبه ها خیلی ضربه ی روحی خوردم چون ظاهرم باب پسندشون نیست 

البته حقم دارن

یه چی بگین اروم بشم

عکسم نمیفرستم

لطفا اگه فک میکنید دروغ میگم نیاین نظر بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچکی زشت نیست ..

ی نفر بلاخره از چشم ی نفر زیبا ترینِ

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2738

شاید طرز بیانت جذب کننده نیس اونم بخاطر عدم اعتماد ب نفسته و فک میکنی زشتی

هیچ کس زشت نیس

فقط تو هموز زیباییاتو کشف نکردی

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جان همه گلای هلند🪷🪷🪷🦋دافا با موها و پای بلند 😌🤪💃https://abzarek.ir/service-p/msg/1821594�🦋دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

ماسک خونگی بذار 

اصلاح خوب بکن ابروهاتو قشنگ بردار مدل موی خوب بزن تیپتو شیک کن ناخونا و دست و پاتوو خوشگل کن 

با کانتور دماغ و گونه و لبتو بهتر کن . 

هیکلتو رو فرم کن 

ارایش شیک و لایت بکن 

2706