1421
1411
عنوان

خب زدم تاپیک 😁🙄

1097 بازدید | 255 پست

😁

من برم هیچکی تنها نمیشه ،بغض ابری برام  وا نمیشه، طفلکی مادرم بعد من حتما  افسرده میشه ،کاش میشد لااقل اینو بدونی موندم اینجا که تنها نمونی عاشقم واقعا نه از عشقای یه قرونی.                            پا گذاشتم رو قلبم که له شم ما کوچیکا خدامون بزرگه من برم هیچگی تنها نمیشه ...💔

به مبارکی و میمنت🙁😐

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

😫😫

ریحانه هستم☺  احترام هرکسی دست خودشه دوست عزیز اگه اعصاب نداری به هر دلیلی اجازه نمیدم سر من خالی کنی مواظب رفتارت باش دوسندارم به کسی توهینی کنم اومدم نی نی سایت حالم خوب بشه نه اینکه دعوا کنم پس بیا باهم دوست باشیم با تچکر😎🙋
1390
به مبارکی و میمنت🙁😐

قربونت 🤣

من برم هیچکی تنها نمیشه ،بغض ابری برام  وا نمیشه، طفلکی مادرم بعد من حتما  افسرده میشه ،کاش میشد لااقل اینو بدونی موندم اینجا که تنها نمونی عاشقم واقعا نه از عشقای یه قرونی.                            پا گذاشتم رو قلبم که له شم ما کوچیکا خدامون بزرگه من برم هیچگی تنها نمیشه ...💔

دست و جیغ هورا😑😂

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""...                                                                                                                                                                                                               یک عدد خسته   مرسی که گیر نمیدین و در زندگی خصوصی من دخالت نمیکنین 
سلاااااام😁

سلام😍

1394
دست و جیغ هورا😑😂

وای🤣🤣

1387
خدایا صبر بده

😅😅😅

خوش اومدی

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
1424