2737
2734
اس دختر عمه ی من یاس هست  دقیقا شوهرش گفته بود بخاطر اینکه لغب حضرت زهرا هست گذاشتیم یاس

خیلی خوشم اومد اسم گل هم هست

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم نوه ی عممه😍🌸

قشنگه كمتر كسي هم گذاشته

همه خوششون اومد از اسمش؟

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2742
ریحانه من حورا هم خیلی دوست دارم تلفظش میشه hawra ولی همسرم میگه تو فارسی میگن هوووراااا مسخره میکن ...

منم مسخره میکردن😔الانم هرچی میگم بگین حُورا سختشونه

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
2740
قشنگه كمتر كسي هم گذاشته همه خوششون اومد از اسمش؟

راستش هر جا میریم باهم اسمشو میپرسن مامانش دو ساعت تکرار میکنه تا طرف متوجه بشه یبار یه خانم تقریبا سن بالا بود هی صداش میزد ضحاب 

دختر عمم هی میگف نه ضحی دوباره طرف میگف ضحاب خانم😁😁😁

ما الان عادت کردیم اما اولش به نظرم یحوری میومد

اره یکی از فامیلامون دخترش کوثره تو مدرسه میگنش ک و س ی طفلک افسردگی گرفته

دقیقا منم بخاطر همین دوس ندارم بذارم وگرنه اسم ب این قشنگی خاک تو سرشون ک اسمو مسخره میکنن حالا من پسرا رو شنیدم ک دختر رو مسخره میکنن

دقیقا منم بخاطر همین دوس ندارم بذارم وگرنه اسم ب این قشنگی خاک تو سرشون ک اسمو مسخره میکنن حالا من پ ...

ده سالشه مدرسه نمیرفت اینقد مسخرش کردن خواستن اسمشو عوض کنن ثبت احوال اجازه نداد

2706