2752
2734
دقیقا منم بخاطر همین دوس ندارم بذارم وگرنه اسم ب این قشنگی خاک تو سرشون ک اسمو مسخره میکنن حالا من پ ...

اتفاقا به نطرم کسی جرات نمیکنه مخفف کنه چون معنی بدی میده .مثلا فاطمه رو دیدم مخفف میگن فاطی ولی کوثر رو جایی ندیدم یعنی نمیتونن مخفف اش رو بگن 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ده سالشه مدرسه نمیرفت اینقد مسخرش کردن خواستن اسمشو عوض کنن ثبت احوال اجازه نداد

من ندیدم جایی .

کلی هم کوثر دیدم .احتمالا اطرافیانتون یا اطرافیان اون بنده خدا ادمای فاقد شعوری اند

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
بخاطر همین دوس ندارم بذارم و گرنه خیلی قشنگه

ببین اگه از اول خودتون با تلفظ درست صدا کنین و به همه بگین و به یه نفرم اجازه ندین جوری که خودش دوست داره صداش کنه تو مدرسه و همه جا ،تلفظ درستش جا میفته الان نوه عمه منم اسمش حوراس همه اونو حُورا صدا میکنن منو حورا (hoora)اون خیلی کوچیکه ولی از اول ایتجوری گفتن تو خودشون

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
من ندیدم جایی . کلی هم کوثر دیدم .احتمالا اطرافیانتون یا اطرافیان اون بنده خدا ادمای فاقد شعوری اند

بیشعور تویی ن اطرافیان ما گفتم تو مدرسه احتمالا از خونت بیرون نمیای ببینی 

با اینکه دلم نمیخواد اسمای ائمه یا قدیمی روی خودم یا بچم باشه ولی عااااااااااااااااااااااااااااااااااشق اسم مطهره ام...

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
اتفاقا به نطرم کسی جرات نمیکنه مخفف کنه چون معنی بدی میده .مثلا فاطمه رو دیدم مخفف میگن فاطی ولی کوث ...

بزرگترا  میفهمن نمیگن که ولی بچه ها دست میندازن مخصوصا پسرا

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
ببین اگه از اول خودتون با تلفظ درست صدا کنین و به همه بگین و به یه نفرم اجازه ندین جوری که خودش دوست ...

تو مدرسه اکثر بچه ها مخفف میگن این اشنامونم مدرسش غیر انتفاعیه اما ی عده ب دخترش میگن ک و س ی میگم بیچاره نمیرفت دیگ مدرسه