1874
1959

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اره الان تو اینترنت سرچ کنی سل و سرطان برات میاره ولی در اثر سرماخورددگی خلط گاهی خونی میشه اب نمک با فشار وارد بینیت کن یا سرم از داروخانه بگیر با پمپ یا سینو واش عنبر نسارا دود کن نگران نباش 

ممنونم که تا تاریخ 99/9/9 به یه حال خوب رسیدم به سلامتی (زیر دلم درد میکنه دکترها نمیتونن تشخیص بدن)ازدواج موفق اگر به صلاحم هست و خوشحالم.جایی سرایه گذاری کردم رونق بشه و از همه مهمتر کرونا بره ومردم سرزمینم خوشحال باشن (این یه چالش 99/9/9 به تشویق دوست خیرخواه و خوبی تو نی نی ساید )
1965

وقتی خلط خونی نگران کننده است که تو در اثر سرفه خلط خون بالا بیاری ولی این چرک سینوس هست که گاهی خونی میشه دکترها برای پول همه چیزو جدی ودر نهایت سهل میگیرند 

ممنونم که تا تاریخ 99/9/9 به یه حال خوب رسیدم به سلامتی (زیر دلم درد میکنه دکترها نمیتونن تشخیص بدن)ازدواج موفق اگر به صلاحم هست و خوشحالم.جایی سرایه گذاری کردم رونق بشه و از همه مهمتر کرونا بره ومردم سرزمینم خوشحال باشن (این یه چالش 99/9/9 به تشویق دوست خیرخواه و خوبی تو نی نی ساید )
وقتی خلط خونی نگران کننده است که تو در اثر سرفه خلط خون بالا بیاری ولی این چرک سینوس هست که گاهی خون ...

نه اصلا سرفه ندارم فقط صبح که از خواب پا میشم یکم خخ میکنم خلط خونی میاد بعد تموم میشه

❤turk_gizi❤
1967
نه اصلا سرفه ندارم فقط صبح که از خواب پا میشم یکم خخ میکنم خلط خونی میاد بعد تموم میشه

چرک سینوزیت انتی بیوتیک بخور ضد حساسیت وسینوسات و با سرم نمکی بشور 

رفتم دکتر نمونه خلط دادم گفت خلط خونی نگران کننده هست

نترس بابا شاید به خاطر سرما خوردگی بینیت خشک شده مجروح شده خونش رفته پایین با خلط مخلوط شده 

شاید به خاطر عفونت ته حلقت مجروح شده 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
نترس بابا شاید به خاطر سرما خوردگی بینیت خشک شده مجروح شده خونش رفته پایین با خلط مخلوط شده  ش ...

اره فک کنم عفونت حلق هست چون خیلی درد میکنه گلوم 

❤turk_gizi❤
8