2733
2734
عنوان

با نگهداری سگ توخونه موافقین یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1803 بازدید | 56 پست

بیزارم از موی حیوون

اگه کسی سگ و یا گربه داشته باشه پامو خونش نمیذارم

خواهر شوهرم گفت میخوام بگیرم

گفتم پس دور ما رو خط بکش نه میاییم و نه تو و بچه هات حق دارید بیایید خونه ما

کاربر قدیمی هستم، چون تاپیکام حذف نشد مجبور شدم با کاربری جدید بیام.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مث آدم های ک بچه دوست دارن 

ولی ب شرطی ک شیرش رو خورده باشه و پوشش عوض شده باشه ک فقط باش بازی کنن

منم همینجوریحاضر ب تمیز کاری و نظافت و رسیدگی نیستم

ولی اگه جایی ببینم براش ذوق میکنم

حتی گریه های تو کوچه

و البته سگ چون نجسه سمتش نمیرم. ولی خیلی دوستشون دارم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
شما بیشتر از حد حساسید فکر میکنم من میخوام سگ بگیرم و بشدت دوستشون دارم اما خب طول میکشه باهاشون ...

حسابی تحقیق کن بعد حیوون بیار میدونی اخه حیوون وابسته میشه  دلتنگ میشه مث یه بچه بعد گناه داره ولش کنی من خودم عاشق سگ و گربم ولی هنوز نتونستم بگیرم  به خاطر یه سری شرایط 

2731
تاحالا نداشتم ولی خیلی دوست دارم سگ و گربه بلاخره هرکسی یه جوریه منم جون مامانم خیلی وسواس بود و مار ...

وایی خدا😷😷😷😷😷😷😷😷😖😖😖😖😖😣😣😣😣😣😣😣😣😣

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من عاشق حیوونا هستم مخصوصا سگ ولی واقعا دلم نمیاد تو خونه نگه دارم گناه دارن واقعا ،مگر اینکه ی خونه بزرگ ویلایی که بتونه تو حیاطش عشق کنه واسه خودش. 

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
تاحالا نداشتم ولی خیلی دوست دارم سگ و گربه بلاخره هرکسی یه جوریه منم جون مامانم خیلی وسواس بود و مار ...

دقیقا این سری که رفته بودیم رفت جیش کرد تو یکی از اتاقا بعد جلوی دستشویی پیپی هم کرده بود باور کنید بچه نگهداریش راحت تره

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

به هیچ عنوان

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...