2737
2739
عنوان

با نگهداری سگ توخونه موافقین یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1800 بازدید | 56 پست
نمیدونم... میگم به خاطر یه سری شرایط خودم هنو نیاوردم ولی توله سگ و گربه میبینم انقد ذوق میکنم البته ...

من با این چیزام مشکل دارم حموم کردنش😣

تمیز کردنش بعد از دستشویی😣

ضمن اینکه کلا میترسم  به نظرم شمام اگه حیاط داری با نظافتش مشکل نداری بیار باز نظر خودتون مهمه 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر بار خواستم نرم گفتم بی ادبیه ولی تصمیمم اینبار جدیه امیدوارم ناراحت نشه و درک کنه چون نمیخام دلش ...

عزیزم اگه گلایه کرد حتما بهش بگو از سگ میترسی و جاییکه باشه راحت نیستی

تا خدانکرده فک نکنه داری بهش بی محلی میکنه بلاخره اونم مادره

دقیقا این سری که رفته بودیم رفت جیش کرد تو یکی از اتاقا بعد جلوی دستشویی پیپی هم کرده بود باور کنید ...

برای من میره جای مخصوص خودش...باید اموزش بده بهش

میشه برای صاحابخونه شدنم یه صلوات بفرستین..ممنون
2742
نمیدونم... میگم به خاطر یه سری شرایط خودم هنو نیاوردم ولی توله سگ و گربه میبینم انقد ذوق میکنم البته ...

شما تصور کن تو خونه پیشته بعد هی میاد لیست میزنه باید هربار بری دستتو بشوری به پرو پات میپیچه باید لباستو بشوری غذا ک میخوره اگه افتاد رو فرش  لیس میزنه برش میداره اگه صاحبش یه لحظه ناراحتی داشته باشه دنبالت میکنه پارس میکنه که چرا صاحبمو ناراحت کردی وای اگه گاز بگیره چی پوست آدم کنده میشه  

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
برای من میره جای مخصوص خودش...باید اموزش بده بهش

اره آموزش که داده یکیشون لوسه بخاطر اون 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

کلامیترسم از جک وجونور

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
عزیزم اگه گلایه کرد حتما بهش بگو از سگ میترسی و جاییکه باشه راحت نیستی تا خدانکرده فک نکنه داری بهش ...

اره عزیزم اخرین باری که اونجا بودیم مارشوهرم ه لظه کتفش درد گرفت دستشو گذاشت رو کتفش و گفت آخ آخ 

سگها هردوتا پارس کنان دنبالم کردن من بدو اونا بدو پریدم رو مبل ازونجاهم رو اوپن خودمم دارم جیغ میزنم خیلی ترسیدم واقعا وحشتناک بود 

اگه نرم همینو دلیل میارم

2740
وابستگی سگ خیلی زیاده...

درسته الان بقدری وابسته شون شده دو روز نمیتونه جایی بشیه همش میگه بچه هام تنهان  

حسابی تحقیق کن بعد حیوون بیار میدونی اخه حیوون وابسته میشه  دلتنگ میشه مث یه بچه بعد گناه داره ...

حتما همین کارو میکنم عزیزم. در صورتی حیوون میارم که بتونم تا آخر از هر نظری ساپورتش کنم. واسه همین گفتم بعدا... چون الان نمیتونم😊

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
 بعضیا طبیعتا حیوان دوستن و این عالیه...ولی یه چیزی بگم.....سگ هر کاریشم کنی هزاری هم بشوریش و. ...

In maqze posideye shomas k njese sg age njes bod ps to keshti hzrt nuh chra bod?
shoma ye mosht oskolin ke mqzton bayd shoste she