2733
2734
عنوان

با نگهداری سگ توخونه موافقین یانه؟

1799 بازدید | 56 پست

مادر شوهرم توی خونه ش دوتا سگ نگهداری میکنه هربار میرم خونه شون اذیت میشم نمیدونم هم میترسم ازشون هم چندشم میشه بعد که برمیگردم خونه خودمون باید چن ساعت بشینم موی سگ از روی لباسام تمیز کنم من اینجوریم یا شماهم با سگ تو خونه مخالفین؟

به شوهرم گفتم دیگه خونه مامانت نمیرم خواستی خودت تنهایی برو    

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما بیشتر از حد حساسید فکر میکنم

من میخوام سگ بگیرم

و بشدت دوستشون دارم

اما خب طول میکشه باهاشون کنار بیام🤭

هرکس یه جوریه دیگه

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2738
منم مخالفم    

بشدت مخالفم دیشب داشتم کابوس میدیدم یکیشون رو با خودش آورده خونه ما  

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

تاحالا نداشتم ولی خیلی دوست دارم سگ و گربه بلاخره هرکسی یه جوریه منم جون مامانم خیلی وسواس بود و ماروهم اینجوری بزرگ کرد میترسم بگیرم نتونم کنار بیام حالا مو که چیزی نیست شاید بالا بیاره حیوونی باید دلشو داشته باشی مث یه بچه بهش برسی پیپی شو جمع کنی استفراغشو بشوری

من با پی پی کردنشون مشکل دارم

میخاد شتر باشه

میخاد ماهی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

اگرخونه ویلایییی خیلی بزرگ دااشته باشن نه مخالف نیستم 

امانه توخونه زیرصدمترکه خودشون هم جانمیشن سگ وگربه هم نگه میدارن

باعث ازارهمسایه هاهم هستن اون حیوان روهم ازارمیدن 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

بعضیا طبیعتا حیوان دوستن و این عالیه...ولی یه چیزی بگم.....سگ هر کاریشم کنی هزاری هم بشوریش و...نجسه...اگه ببرون خونه است تو حیاط و...اشکال نداده ولی تو خونه رو فرش و.....اصلا هیچ جوره راضی نمیشم خونه کسی که سگ داره برم

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘

دوستشون دارم اما کاملا برای توی خونه مخالفم 

هم بخاطر نجاست و طهارتش هم اینکه میترسم و چندشم میشه 

کسی که سگ داشته باشه خونه‌ش نمیرم با سگ هم کسی‌رو خونه‌م راه نمیدم 

اگر تو حیاط باشه البته حیاط بزرگ مشکلی ندارم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706