1428
1411

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
چرا؟؟؟ من عکسای پارسال زمستون رو دیدم احساس کردم خوشبخت تر بودم‌ راضی تر بودم

من نسبت به ۲ سال پیش این حسو دارم

حتی اسکرین شاتای ۲ سال پیش رو ببینم

چه برسه به عکسا

چقدر دلم با هر چیز ساده ای خوش بود

1432
چرا؟؟؟ من عکسای پارسال زمستون رو دیدم احساس کردم خوشبخت تر بودم‌ راضی تر بودم

احتمالا گذر زمان رو حس کردی و اینکه روزها چه زود میگذره..موقته،سعی کن به یه اتفاق خوب توی آینده‌ نزدیک فکر کنی

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
من نسبت به ۲ سال پیش این حسن دارم حتی اسکرین شاتای ۲ سال پیش رو ببینم چه برسه به عکسا چقدر دلم با ...

انگار منم‌ احساس میکنم غمگینم. چمه اخه؟ انگار آرامش روحی روانی ندارم

احتمالا گذر زمان رو حس کردی و اینکه روزها چه زود میگذره..موقته،سعی کن به یه اتفاق خوب توی آینده‌ نزد ...

اره.احساس میکنم سنم داره میره بالا، از سی سالگی میترسم. دوستام بچه دارن، اما هنوز رابطم ب مرحله خواستگاری نرسید

1427
من انقدر این دو روز گریه کردم خشکه خشک شدم فقط دلم از این میسوزه کسی رو نداشتم که بگه حیف چشمات ه ...

من کسی اشکمو در اورد که همیشه میگفت طاقت دیدن اشکاتو ندارم

ولی چنان اشکمو در اورد که ....

اره.احساس میکنم سنم داره میره بالا، از سی سالگی میترسم. دوستام بچه دارن، اما هنوز رابطم ب مرحله خواس ...

منم از ۲۱ سالگی با همسرم آشنا شدم و ۲۶ عقد کردیم و ۲۹ ازدواج.دقیقا درک‌ میکنم این ترس و حست رو..الانم داره ۳۰ سالمون تموم میشه و میریم توی ۳۱ و همسرم بچه نمیخواد و من بازم همون ترس رو دارم،سعی میکنم با کسی مقایسه نکنم ولی سخته

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
به نظرت بهتر نیست جدا بشی با یه خواستگار خوب ازدواج کنی؟

عزیزم کو خواستگار خوب؟ مامانم چند وقت پیش زنگ زد گفت ی خانوم و آقا اومدن با جعبه شیرینی ک گفتن دختر دارین و اینا،مامانم گفت زن ی سره میپرسید خونه خودتون؟ دختر سرکار میره؟ مستاجرید؟؟؟؟ اه. کو خواستگار

من کسی اشکمو در اورد که همیشه میگفت طاقت دیدن اشکاتو ندارم ولی چنان اشکمو در اورد که ....

کی؟؟؟ من تا حالا فقط مامانم بهم گفت طاقت دیدن اشکاتو ندارم... احساس میکنم کسی اونقد ک باید دوسم نداره، حتی دوس پسر ۸ سالم

1339