2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کن با تیغ بدون بی حسی از پایین شکاف میدن خوبه ولی با بی حسی بالارو شکاف میدن بده

با بی حسی انجام میدن

ولی یکی دو سانت شکاف کجا و بریدن شکم کجا

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
یاحسین شهید😭😭😭😭

من دل و جراتم زیاده متاسفانه 

دندون عقلامم جراحی شدن خودم بخیشو کشیدم 

کلا خیلی بخیه کشیدنو دوس دارم😂😂😂 کرم دارم 

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
2728
منم از همین دردش میترسم دیگه😭😭

اتفاقا حالا میدونی من از کدوم درد میترسم شنیدم بعد سزارین میان شکم فشار میدن خون تخلیه بشه رحمم جا بیفته سرجا خودش من از این بیشتر میترسم تا کشیدن بخیه

فک کن با تیغ بدون بی حسی از پایین شکاف میدن خوبه ولی با بی حسی بالارو شکاف میدن بده

اره والا حداقل شکم باشه ادم دستشو میزاره روش میگه وای درد داره اونجارو نمیشه جلو مهمون اصلا دست گذاشت روش گفت اخ درد دارم 🤣

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
خیلی میترسم از زایمان 😔

ترس بدترین چیزه برا نی نیت عزیزم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
منم از همین دردش میترسم دیگه😭😭

نترس عشقم اصلا درد نداره هرکی میگه درد داره سوسول بازی درمیاره من مال خودمو خودم کشیدم مامانم دستشو رو چشمش گذاشته بود فکر میکرد الان شکمم جر میخوره😂😂😂

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
2738

والا من هر کیو تو اطرافم تو دنیای واقعی دیدم پدر پدر صاحابش در اومده جر وا جر شدن بعد میای اینجا یه عده میگن طبیعی آوردم اصلا نفهمیدم راحتتتتت. اصلا طبیعی یعنی بدبختی من حاظرم تا آخر عمر ی رحم مجروح داشته باشم ولی افتادگی مثانه نگیرم تا آخر عمرت وقتی بخندی هی جیشت بیاد تو شلوارت

نترس عشقم اصلا درد نداره هرکی میگه درد داره سوسول بازی درمیاره من مال خودمو خودم کشیدم مامانم دستشو ...

وایییییی چه دل گنده ای داشتی تو من سرمم تو دستم تموم شد نمیزاشتم کسی بیاد درش بیاره🤣🤣🤣چه برسه بخیمو خودم بکشم 😳😳😳

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
میترسم درد داشته باشه🤕🤕

اصلا متوجه نمیشی.. انگار ک آروم یه کم ناخن میکشی روو پوستت.. دوتا سزارینی با فاصله کم دنیا اوردم .خییییییلی عالی راحت.. بدون گوشت اضافه. فقط یه خط قرمز کمرنگ نازک مثل خودکار. اصلا نترس... 

نترس عشقم اصلا درد نداره هرکی میگه درد داره سوسول بازی درمیاره من مال خودمو خودم کشیدم مامانم دستشو ...

خیلی دل گنده ای بخدا من از ترس سوند وصل کردن شبا کابوس میبینم بعد تو انقد راحت داری از کشیدن بخیه هات میگی