2737
2734
اومد استرس بندازه ب جون من بدبخت کم خودم استرس دارم آخه

ولش کن

اینهمه سزارین

کو امبولی و عفونت؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
🤕🤕🤕🤕🤕🤕پس چطور بچمو ب دنیا بیارم از دهنم؟ اسم طبیعی بیاری جیغ میکشما😡😡😡

والا همینو بگو منو بکشنم طبیعی زایمان نمیکنم 😭😭😭😭

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس الان جذبی خوبه یا کشیدنی چرا هرکی ی چیز میگه😭😭😭

هیچکدوم برو طبیعی 

خیلیم راحت😅

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

کشیدنی بهتر بنظر من من که جذبی راضی نبودم بعد دوماه جدب شد بعدم گوشت اورد با اینکه من کرم تر میم کننده صدتومن بود دکتر نوست میزدم رو جا عمل فایده نداشت

2738
ربطش اینکه تنو بدن ۴ تا حامله ی بدبخت مثله منو بلرزونه جیگرش حال بیاد استرس گرفتم 😭😭

الکیه عزیزم

کلی انتی بیوتیک میدن و مراقبت داره 

هیچ طوریت نمیشه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

من تحقیق کردم جذبی خوبه یا همون لیزری. کشیدنی بعدش دوباره باید بری بکشه دردت میاد اطرافیانم هرکی جذبی بود راضیه

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
2706