2733
2739

نيت خير+ كار و تلاش

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پدر بزرگ مامانم خيلي وضع ماليه جالبي نداشته 

يه تيكه زمينه كشاورزي داشته سر ظهر اونجا خوابش ميبره بيدار ميشه ميبينه بالاسرش يه چوبه ميگه من چرا اينو نديدم دقيق كه نگاه ميكنه ميبينه ياخدا ماره كه اين شكلي عمود وايساده بالاسرش مياد توخونه تعريف ميكنه زنش ميگه توبه پادشاهي ميرسي زمان زيادي نميگذره كه همون ادم ميشه جز ملاك هاي معروف منطقه از زنجان تا تبريز كلي ملك واملاك داشته هميشه ميگفته زنم همه ي روياها واتفاقات رو به ثروت وبركت تعبير ميكرد و بالاخره گفته هاش خقيقت پيدا كرد

پدر بزرگ مامانم خيلي وضع ماليه جالبي نداشته  يه تيكه زمينه كشاورزي داشته سر ظهر اونجا خوابش مي ...

تعریف کنین پدربزرگ مادرتون چه کار کرد که وضعش خوب شد از کجاشروع کرد  چه کاری یا سرمایه گذاری کرد که پیشرفت کرد

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
تعریف کنین پدربزرگ مادرتون چه کار کرد که وضعش خوب شد از کجاشروع کرد  چه کاری یا سرمایه گذاری کر ...

عزیزم سوره تکاثر ۴۰بار دوشنبه ها و چارشنبها بخونید همیشه عالی هست

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
عزیزم سوره تکاثر ۴۰بار دوشنبه ها و چارشنبها بخونید همیشه عالی هست

ممنونم 

40 بار همشوبایدپشت سر هم  بخونیم یا در طی روز میشه خوند ؟چه زمانی بهتره خوندنش

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
ممنونم  40 بار همشوبایدپشت سر هم  بخونیم یا در طی روز میشه خوند ؟چه زمانی بهتره خوندنش

پشتسرهم 

اول صبح یا هر زمان ک شد ظهر خونده بشه بهتره

💝 میشودبامحبت و شجاعت دروازه های زندگی برویت باز💝😍دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین💝
2706