2737
2739
مرکز میگه فروش نداریم میتونین اهدا کنین ، بعد خودش میاد از زوجین کلی پول جنین میگیره

منن همینو شنیدم اهدا میکنی به مرکز ولی مرکز در راه خدا 

نمیده که پول میگیره نامرررردددد

چقدر خوبه که دوستان با این مشکلات آشنایی ندارن و براشون عجیب اومده

آره والا 

خدارو شکر به راحتی صاحب بچه شدن اینجور چیزارو نمی دونن

من و امثال من که یه پامون تو خونس و یه پامون تو مرکز ناباروری. و خرج های کلان و اخرشم معلوم نیس چی بشه

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عوضش آدم حس نمیکنه که بهش ظلم شده

و حس نمیکنه پای یک رقیب عشقی وسطه ....منم بچه دار نمیشم یعنی توان حامله شدنو ندارم قراره  رحم اجاره ای بگیریم که از عواقبش میترسم مثل تو فیلما مخ شوهرمو بزنه

2731
2740
مگه زنده نیست؟اگر مرده باشه که نمی تونن دوباره زنده کنند؟

غیر  ممکنه زنده بمونه ! عزیزم می میره 

یا خودش خودشو گول میزنه یا همون مراکز گولش می زنن 

مثل یه موش آزمایشگاهی  روشون کار می کنن کلی ام پول میگیرن 😏

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
چرا؟ مگه چیکار میکنن

چی کارا که نمی کنن

جنین های که ما میلیونی خرج می کنیم تا تشکیل بشن

میدن به زوجین نابارور دیگه و هزینه میلیونی از اونا می گیرن

ولی هزینه مارو نمی دن، که بگن شمام خرج کردین

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
2706