2737
2734
اره نه آشنا دوست ندارم دیگه مامانش همش جلو چشممه

وقتی انشالا ۹ ماه تو شکمت باشه و از بدنت تغذیه کنه اونوقت حست از بین میره 

مادر بودن مگه فقط به یه دونه تخمکه عزیزم

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چی کارا که نمی کنن جنین های که ما میلیونی خرج می کنیم تا تشکیل بشن میدن به زوجین نابارور دیگه و هز ...

اِ واقعا؟!!! عجب نامردایین. خب اینا که جنینای شمان قاعدتا شما حق فروششو دارید. یعنی واقعا زیر بار نمیرن ؟!!! 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2742
2740
و حس نمیکنه پای یک رقیب عشقی وسطه ....منم بچه دار نمیشم یعنی توان حامله شدنو ندارم قراره  رحم ا ...

عزیزم شما که تو تاپیک 4 روز پیشت گفتی دختری !!

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
و حس نمیکنه پای یک رقیب عشقی وسطه ....منم بچه دار نمیشم یعنی توان حامله شدنو ندارم قراره  رحم ا ...

خب حتما که نباید مجرد باشه طرف . میتونید زن شوهر دار بگیرید برای رحم اجاره ای . اینجوری خیلی بهتره . یه خانم مجرد چه توجیهی داره آخه برای بزرگ شدن شکمش 

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
نامزدیم عزیزم شوهرمم محسوب میشه   . توی تاپیکامم نوشتم

خوشبخت بشید عزیزم
از کجا میدونی باردار نمیشی وقتی اقدام نکردی؟

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
2706