2733
2739
من احمق سه سال پیش  یه پول گنده (هشت ملیون) بهشون قرض دادم پس ندادن. اون وقتا نمی شناختم اخلاقا ...

اگه پول مال خودت بوده به نظرم با احترام به شوهرت بگو پول رو پس بدن چون براش زحمت کشیدی 

میگه گشنه موندی؟! بی خونه موندی؟! 

بگو بیشتر میخوام لباس میخوام اونو میخوام اینو میخوام مگه ادم دور از جون حیوونه که فقط به خوردنش راضی بشه .بگو اصن از مرد بیعار حالم ب هم میخوره 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگو بیشتر میخوام لباس میخوام اونو میخوام اینو میخوام مگه ادم دور از جون حیوونه که فقط به خوردنش راضی ...

شوهرم ک ور دلمه چی بگم بهش.باباش گفته من خرج میدم. باید به اون بگم ک بهش فشار بیاد به پسرش بگه برو سرکار

2740
شب تاصبح کنارپسرش خوابی وبعدپشت سرش اینومیگی😫

چه ربطی داره

طرف عوضی باشه مردم ازار باشه دو به هم زن باشه بد دهن باشه

بعد چون کنار پسرش میخوابیم خفه خون بگیریم؟

اونوقت پدر زن همچین ازاری به پسره برسونه اونم دهنشو میبنده و سکوت میکنه یا پدر دختره رو در میاره؟

نه من هیچ کاری نکردم ک موجب سلب اعتمادش بشه. ولی وقتی اوضاع رو اینطوری میبینم واقعا طلاق میخوام و ای ...

عزیزم من نگفتم شما کاری کردی که اعتمادش رو از دست داده بهت

گفتم نتونستی کاری کنی که بهت اعتماد کامل داشته باشه

منظورم اینه که شاید همسرت همیشه فکر میکنه که راحت میتونی ولش کنی و بری و هنوز نتونسته به عنوان کسی که هیچوقت ازش جدا نمیشی ببینتت مثل پدرش