2737
2739
فکر میکردم فقط ماها انقدر قانع و سربزیر هستیم... منم به شوهرم گفتم از این ماه حقوق گرفتی سهم منو جد ...

بهترین حرف رو زدی بهش،فقط هیچ وقت از اینکه به پدرش پول میده حرف نزن و حساسش نکن هیچ وقت چون بلاخره پدرشه ، تو فقط ازش پول بگیر دیگه خودش میفهمه خرجش زیاد شده خودمم همینکارو کردم

خب دیگه .منظورم این بود که دنبال این نباش که اونا ادمای فهمیده ای باشن خودت حقتو بگیر ولی به نظر من ...

ببین پدرشوهرم جدیدا به شوهرم گفته ک نمیخواد با ماشینم کار کنی. بشین خونه من خرجتو میدم. اونام خبر دارن که من یه مقدار پول دارم تو بانک. ولی خب بهرحال شوهر من وظیفه ای داره. به نظرت ب پدرشوهرم اس بدم بگم مثلا میخوام برم دکتر پول لازمم؟ تا بفهمه منم خرج دارم وقتی ب پسرش میگه نرو کار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤣🤣من ۵هزاریم نگرفتم

عزیزم تا بچه دار نشدی یه فکری بکن

من بخاطر این وضع هنوز بچه دار نشدم.. چون اعصابم نمی کشه... توام انگار سنت کم هست، یه فکری بکن..

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2728
ببین پدرشوهرم جدیدا به شوهرم گفته ک نمیخواد با ماشینم کار کنی. بشین خونه من خرجتو میدم. اونام خبر دا ...

پدر شوهرتو ول کن اون اصن پشت صحنه س به شوهرت اینا رو بگو اگه نمیخواد کار کنه پس اصن برا چی زن گرفته 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2738
بهترین حرف رو زدی بهش،فقط هیچ وقت از اینکه به پدرش پول میده حرف نزن و حساسش نکن هیچ وقت چون بلاخره پ ...

من احمق سه سال پیش  یه پول گنده (هشت ملیون) بهشون قرض دادم پس ندادن. اون وقتا نمی شناختم اخلاقاشونو و گرنه نمی دادم.

واقعا برای من پول زیادی بود. الان به شوهرم گاهی میگم به پدرت بگو پس بده و گرنه حلال نمی کنم. 

فقط پول نیست که... ماشین ما رو بر میداره میبره... بد بختی یکی دوتا نیست که  

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام