2737
2734
به قران اگر وضع شون خوب نبود من خودم دو دستی کمک می کردم.. ولی چون این نیتش سواستفاده هست، ازش بدم م ...

پدر شوهر منم همش‌ دنبال اینه که از شوهرم بکنه واقعا‌نمیدونم فازش چیه منم خیییلی احمق‌بودم باورت میشه‌سالی یه بار مانتو نمیخریدم ولی الان پشت هم میخرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فک میکنی میان دو دستی حقتو تقدیم میکنن ؟مثلا یه دزد وقتی میره خونه مردمو خالی میکنه نمیدونه اون ادم ...

اتفاقا به ناحق از یه عده شکایت کرده و مدرک سازی کرده ک پولشونو بالا بکشه

2738
عزیزم ایشالا که درست بشه ولی نمی خوام ناامیدت کنم اینا درست بشو نیستن  نمونشو داریم تو فامیل ال ...

من به پدرشوهرم میگم تو که دلت نمیاد پسرت کار کنه اقلا پولی ک میدی مواد غذاییو بده دست خودم تا خرید کنم واسه خونه. میگه نع. میترسه مبادا چیزی ازش خرج من بشه

نه دهه هفتادی

فکر میکردم فقط ماها انقدر قانع و سربزیر هستیم...

منم به شوهرم گفتم از این ماه حقوق گرفتی سهم منو جدا میدی..‌ به من ربط نداره قسط یا هر چی داری... 

بخدا من تا حالا یک جا ۵۰۰ تومن از شوهرم نگرفتم، پدر شوهرم ۸۰۰ گرفت ازش.. یعنی داغ کردمااااا

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
اهوم.دقیقا. کرمانشاه

بخدا حدس ميزدم مال اون حوالي باشي گفتم كه خودمم درگير همچين ادمايي بودم كه اهل لرستان بودن و دقيقا با شرايط شما 

فقط من زرنگي كردم و تو عقد شناختمشون و جونمو نجات دادم وگرنه تا الان پوسيده بودم

حالا خانما نياييد به طرفداري كه مردم اون حوالي اينطوري نيستنا و حمايت كنيد من فقط واقعيت رو گفتم و كاري به مليت و شهر و روستاي كسي نداشتم

وزن شروع 
اتفاقا به ناحق از یه عده شکایت کرده و مدرک سازی کرده ک پولشونو بالا بکشه

خب دیگه .منظورم این بود که دنبال این نباش که اونا ادمای فهمیده ای باشن خودت حقتو بگیر ولی به نظر من مشکل اصلی تو شوهرته نه پدر شوهرت اگه شوهرت هوای تو رو داشت عمرا خانوادش اجازه کوچکترین دخالتی به خودشون نمیدادن اصلا جراتشو نمیکردن 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
اونم مثل شما امید داشت درست بشه که نشد الان یه بچه هم داره دیگه قید طلاق وزده راه سوختن وساختتو پیش ...

هرکی یه صبری داره.من دیگه نمیتونم. شوهرم تا چند وقت پیش یه دور دوری با ماشین میزد یه کیلو میوه ای چیزی بزور من میاورد خونه ک باباش گفت نمیخواد بری

2706