2733
2734
آرررررره. تو بگو یه قرون دستش نمیده

يهني رنش هم با اين شرايط سوخته و ساحته حالا ميخواد الان شما اينطوري باشي؟؟؟

من حدي ميزنم اينقدر اين آدم زورگو هستش كه حتي حانوادت هم زورشون بهش نميرسه درسته؟؟ أهل كجايي استارتر؟؟

وزن شروع 
اگه واقعا طلاق ميخواي از راه مهريه وارد شو همچين  طلاقت ميدن كه خودت توش بموني  اينا فقط ...

مهریمم ۱۴تاست😔😔 فقط نپرس چرا همچین بی گداری به آب زدم که خودمم نمیدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برات مهم‌نباشه تو فقط خرج کن😂😂😉😉😉😉

متاسفانه من مثل زن های قدیم هستم... ولی سعی میکنم دیگه زندگیمو جمع و جور کنم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2731
هزار بار گفتم میبخشم مهرمو ط بده. نمیده. میگم من خونه ی بابام آب و نون نبود بخورم که الان اینجا باید ...

عزيزم گفتن فرق داره با اقدام قانوني كردن 

معلومه كه طلاق نميدن همچين زني ديگه از كجا بياره 

وزن شروع 
اگه پدر فقیر باشه و تنگدست واقعا پسره وظیفه اشه که کمک کنه ولی وقتی دارن نمیدونم چرا سوءاستفاده میکن ...

به قران اگر وضع شون خوب نبود من خودم دو دستی کمک می کردم.. ولی چون این نیتش سواستفاده هست، ازش بدم میاد.

واقعا هدفش اینه که پول هامون خرج اون بشه.. اه ازش متنفرم و حلالش نمی کنم... هر چی پول از ما گرفته رو حلال نمی کنم.

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
اره.هی میگن درست میشه!

عزیزم ایشالا که درست بشه ولی نمی خوام ناامیدت کنم اینا درست بشو نیستن  نمونشو داریم تو فامیل البته شما باز خوبه مواد غذایی میخره ولی اونا همینم با هزا جنگ ودعوا میگیرن

پس چ مرگشونه. اون روزی پدرشوهرم میگه زنای مردم چرا خرج ندارن! حالا مثلا من یه دکتر رفتم

فک میکنی میان دو دستی حقتو تقدیم میکنن ؟مثلا یه دزد وقتی میره خونه مردمو خالی میکنه نمیدونه اون ادم خودش لازم داره اموالشو ؟خیلی ام خوب میدونه منتها چون خودش براش مهمه و دیگران نه اهمیتی به نیازای بقیه نمیده .

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2706