2733
2739
به خدا خیلی ساده ای اگه خرج نکنی توقعات‌مالیت رو از شوهرت بیشتر کن خانواده شوهر منم‌خیلی از شوهرم‌تو ...

هیچی وظیفش نیست ایشون. بزور ک نمیتونم ازش بگیرم. میره با ماشینم دور دوری میزنه پولی درمیاره همونجا واسه خودش خرج میکنه و میا 

اخه اصلا نمیذاره شوهرمم پول خرج من کنه. یه مدت مغازه داشت شوهرم. غروبا میرفت دخلشو خودش میبرد که نیا ...

بازم میگم مسبب همه اینها ببخشیدا بی عرضگی پدرشوهرته و شاید اعتمادی که شما از همسرت تو این سالها جلب نکردی و پدرش این اعتماد رو جلب کرده

واس همین همسرت اجازه میده پدرش بیاد تو مغازه و دخل رو برداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا خیلی ساده ای اگه خرج نکنی توقعات‌مالیت رو از شوهرت بیشتر کن خانواده شوهر منم‌خیلی از شوهرم‌تو ...

میخوام بدونم اینا چرا فکر میکنن من ادم نیستم و نیازی ندارم

اره این تصمیم و دارم

متاسفانه خیلی ساده هستم ولی دارم عوض میشم دیگه

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2728
میخوام بدونم اینا چرا فکر میکنن من ادم نیستم و نیازی ندارم

عزیزم ناراحت نشیا ولی اولا که حق دادنی نیست و گرفتنیه

در ثانی شما خودت کاری کردی که اونا فکر کنن به هیچی نیاز نداری

ببین منم پدرشوهرم خیلی متعصبه و افکار قدیمی داره مثلا میگه چیزی به نام زن نکن به همسر من ولی در حا ...

اره درسته. شوهر من تحت امر پدرشه. حتی یه بیمه عمر میریزه ب حساب ک زده ب اسم پدرش.یعنی کلا ما هئییچ

بازم میگم مسبب همه اینها ببخشیدا بی عرضگی پدرشوهرته و شاید اعتمادی که شما از همسرت تو این سالها جلب ...

نه من هیچ کاری نکردم ک موجب سلب اعتمادش بشه. ولی وقتی اوضاع رو اینطوری میبینم واقعا طلاق میخوام و اینو بیان میکنم

2740

دوستاي عزيز كه اين پيشنهادها رو ميديد و قضيه رو اينقدر ساده ميبينيد به اين سادگيها هم نيس 

همسر استارتر بزرگ شده دست همون مرده و كلا أفكار و طرز فكرش عين همون پدره استارتر كه نميتونه شخصيت همسرش يا پدر شوهرش رو عوض كنه 

اينجور زندگيها خيلي خيلي سخته از نزديك لمسش كردم 

اين ازدواج از اول غلط بوده و الان هم راهي جز ساختن و سوختن يا طلاق نيس 

اگرهم عوض بشن خيلي كمه و استارتر و پير ميكنن تا يه كم تغيير كنن

وزن شروع 
منم تازگیا عقل گرفتم😉😉😉 حتما حتما عوض شو راستی پدر شوهرت وضع مالیش چه جوره 

خوبه بخدا..

یعنی به ما نیازی نداره.. ولی تا می تونه ضرر میزنه بهمون.

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
دوستاي عزيز كه اين پيشنهادها رو ميديد و قضيه رو اينقدر ساده ميبينيد به اين سادگيها هم نيس  همس ...

طلاقمم نمیده😔 میگن بشین غذایی ک ما برات در نظر میگیریم درست کن و صداتم درنیاد