2737
2739
دارم باهاشون زندگی میکنم. چجوری دور باشم. طلاقمم نمیدن

باید بتونی با زبونت از حقت دفاع کنی یبار دوبار بدشون میاد مودبانه حرفتو بزن ،،گاهی قهر کن ب شوهرت غر بزن بگو نمیتونم زندگی کنم تو این شرتیط

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

جلو چشمش نباش اصلا نبینش مال منم خ بی فرهنگه ولی اصلا سعی میکنم نبینمش زورش میومد ج سلامم بده انقدر خودشو بالا میبینه شوهرم چند بارمیگفت سحر سلام دادا ...الان اصلا نگاش نمیکنم که بخوام سلام بدم شوهرمم میدونه که اینطوری باهام کرد دیگه گیر نمسده چرا سلام نمیکنی 

...یک عدد آدم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات عزیزم... تو تاپیک عکست بودم، برای همین احساس صمیمیت کردم و جواب دادم    

عزيز مني من اصلا ادمي نيستم ك پر بدم چون مشكلات مادرم ديدم قبلا الان خداروشكر ك خودم الأقل اينطوري نيستن باهام😞❤️

ميشه برا حاجت دلم ي صلوات بفرستيد 😭🙏🏻❤️
2731
ن من ادم فوق العاده ركيم از كسي خوشم نياد هيچوقت اينطور صداش نميزنم واقعا نميتونم  ولي پدرش ب ...

خدارو شکر،

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
وا خاهر بدهم باشن مجبوریم بابا صدا بزنیم

پدرشوهر من محشره

ولی من بابا صداش نمیکنم

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2740
به قران یه بار پیش خودم گفت: خدایا اینا هر چی پول درمیارن ازشون بگیر بده به من. ح بدبختمون کرده بخ ...

به خدا خیلی ساده ای اگه خرج نکنی توقعات‌مالیت رو از شوهرت بیشتر کن خانواده شوهر منم‌خیلی از شوهرم‌توقع مالی داشتن و شوهرمم به کوب پول میداد منم بی عقلی میکزدم و اصلا خرج‌ نمیکردم ولی الان هرچی دلم بخواد میخرم شوهرمم فهمیده خرج‌زندگیش بالا رفته بهتر شده توهم تا میتونی از شوهرت بگیر اگه گفت خودت حقوق داری به بهونه خرج و دکوراسیون خونه که دیگه وظیفه ی خودشه بگیر تنها راهش همینه

چی صداشون میکنی؟؟؟

هیچی😁

6ساله عروسشم و سعی کردم در موقعیتی نباشم که صداشون کنم

هردوشون رو!

ادمیزاد یه پدر و مادر داره دیگه

من درک نمیکنم

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
وقتی باباش میگه نرو کار. وقتی تو گوشش کرده پول خرج زن نکن

ببین منم پدرشوهرم خیلی متعصبه و افکار قدیمی داره

مثلا میگه چیزی به نام زن نکن به همسر من

ولی در حال حاضر 3 دنگ خونه به نام منه و همینطور ماشین که حتی پدرشوهرم واس خریدنش بهمون کلی پول داد که میشه نصف پول ماشینمون به نام منه کلااا و پدرشوهرم وقتی فهمید به همسرم گفته بود من تو عمرم چیزی به نام مادرت نکردم😕

اینو گفتم تا بدونی که خیلیا شرایط شما رو دارن ولی مهم همسر ادمه که گوش کنه با نه و سیاست زن که بتونه به همسرش بفهمونه که عقاید پدرش قدیمی و اشتباهه

شبت خوش عزیزم و موفق باشی

خب مقصر فقط همسرته که سر کار نمیره و دستش جلو پدره درازه والا منم خرج بچمو میدم و توقع دارم بچمم هر ...

اخه اصلا نمیذاره شوهرمم پول خرج من کنه. یه مدت مغازه داشت شوهرم. غروبا میرفت دخلشو خودش میبرد که نیاره چیزی ازش ب من بده

2706