2733
2734
وا خاهر بدهم باشن مجبوریم بابا صدا بزنیم

ن من ادم فوق العاده ركيم از كسي خوشم نياد هيچوقت اينطور صداش نميزنم واقعا نميتونم 

ولي پدرش ب جرّأت ميتونم بگم از پدر خودمم بيشتر هوامو داره انقدر دوستم دارع 

ميشه برا حاجت دلم ي صلوات بفرستيد 😭🙏🏻❤️
هههه.اصلا نه میذاره شوهرم کار کنه نه خودش پولی بهش میده مستقل بشه. میخواد ریاست کنه

وا

مگه شوهرت بچه هست یا دست و پاشو بستن ؟

مرد هست ، زن داره باید کار کنه  و آرامش زنش و مایحتاج و فراهم کنه

شما تمرکزت را بزار رو شوهرت و تنفر را از پدرشوهر ت بردار.. و خواسته هاتو به همسرت بگو

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خب وقتی بهتون میگن کمتر بخر بگو من واقعا دوست دارم در این حد اختیار و تصمیم زندگیم دست خودم باشه، لطفا با این حرفاتون نسبت به زندگیم دلسردم نکنید.

یا در مورد بچه‌تون بگید، اصلا این جمله که بچه مال کی هست رو دوست ندارم لطفا دیگه نگید

بعد هم همسرتون رو متوجه کنید که نباید اجازه این برخوردها داده بشه...

عصبانی شدم

هههه.اصلا نه میذاره شوهرم کار کنه نه خودش پولی بهش میده مستقل بشه. میخواد ریاست کنه

خیلی سخته 

شوهرت باید تغییر خلق بده بره سرکازر زیر سلطش نباشید 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
2731
دوست داشتن با عشق فرق میکنه.. دم خوشش میاد از حیوونات ولی نه اینجوری که بعضیا مثل شوهر و بچه شون با ...

آهان از اون لحاظ ..بله حق با شماست

بر چهره ی دلربای مهدی صلوات 💚اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
همش حواسش به اینه فقط خوراکیایی ک پسرش دوس داره بخریم. من لباس نخرم. جایی نرم. مث خدمتکار ب پسرش خدم ...

بگو قبول ولی باید ۹ ماه تو شکمش نگهش داره،بعد ۴۰ روز شبانه روز بالاسرش باشه و تا دوسال بهش شیر بده و ی عمر تر و خشکش کنه و براش مادری کنه

که پز بدی...  اخه منم با استارتر هم درد هستم..

اي ن بخدا نخواستم پر بدم معذرت شما بد برداشت كرديد منظورم اينه همه پدر شوهرا بد نيستن

مثلا خود مادرم پدر بزرگم خيلي اذيتش ميكرد ولي خداروشكر الان خودم پدر شوهرم خوبه از اون لحاظ ميگم

ميشه برا حاجت دلم ي صلوات بفرستيد 😭🙏🏻❤️

خب مقصر فقط همسرته که سر کار نمیره و دستش جلو پدره درازه

والا منم خرج بچمو میدم و توقع دارم بچمم هر چی میگم گوش کنه دیگه این خیلی طبیعیه و همسرت باید به خودش بیاد

شما هم میبینی اینجوریه برو خونه پدرت قهر کن تا بره سر کار و خونه رو جدا کنه

اصلا نمیفهمم میگی پدرشوهرم نمیزاره طلاق بگیرم

ببخشید مگه دست پای شما رو بسته؟؟؟

وقتی شما که عروسی اینجور میگی نمیزاره از همسرت واقعا چه توقعی داری که جلو پدری که خرجشو میده بایسته؟؟؟

توهم‌تا میتونی خرج کن و برای خودت خسیس بازی درنیار بیشتر هم از جیب شوهرت خرج کن

به قران یه بار پیش خودم گفت: خدایا اینا هر چی پول درمیارن ازشون بگیر بده به من.

ح

بدبختمون کرده بخدا... یعنی صداش می شنوم حالم بهم میخوره

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
اي ن بخدا نخواستم پر بدم معذرت شما بد برداشت كرديد منظورم اينه همه پدر شوهرا بد نيستن مثلا خود مادر ...

فدات عزیزم... تو تاپیک عکست بودم، برای همین احساس صمیمیت کردم و جواب دادم  

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2706