2737
2734
عنوان

واسم شده غصه خانواده بي كلاس عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 5348 بازدید | 292 پست
بی ارزش ترین نوع افتخار افتخار کردن به داشتن  ویژگی هایی هستش که خود آدم در داشتن اونها هیچ نق ...

درسته، حرفتون رو من خودم از عالم و ادم بيشتر قبول دارم. باورم نميشه كه ي سري از ادماي اطرافم با وقاحت تمام با حرفاشون اوقاتمو تلخ ميكنن. و من گاهي مث همون روزي ك تاپيك زدم كم بيارم. من اصن حساس نبودم ولي حساسم كردن بي جهت.

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
ببین عزیزم اگ تو‌زندگی متاهلی فقط توقع رفاهو داری و منتظر رفاهی و فقط فکر میکنی عاشقانه دارید قربون ...

اره، منم پدرم مخالفه براي همين. ميگه تو مستجري نكشيدي، تو دوروز فلان چيزا كم شه مياي گريه ميكني، اما من ي مدت طولاني هس كه دارم رو خودم كار ميكنم. و تلاش ميكنم از الان كه بتونيم يه زندگي خوبي داشته باشيم بعده چن سال. بايد خيلي مقاومت كرد، اميدوارم كه حل شه

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم اگه پای انتخابت وایسادی باید خیلی قوی باشی ضمنا خانواده خودتو کم کم میتونی درست کنی اما اگه اونوریا با شما به مشکل بخورد خیلی بیشتر از اینکه الان تو فشاری اذیت میشی

فقط میگم کاملا بسنج اوضاع و البته اینم بگم ملت همیشه حرفی برا گفتن دارن چه تو بهترین باشی چه بدترین

مخلص کلام عاقلانه انتخاب کن عاشقانه ادامه بده 

چه بسا خانوادت در اشتباهن و بعدا پی ببرن...کمی از موضع احساسی ت بیرون بیا و منطقی ببین و بعد انتخاب کن ولی بعدش با همه قدرت پای انتخاب ت وایسا...یه خواهش،دیگه اینکه اجازه نده دیگران ذهن شما رو مدیریت کنن یادت باشه خوشبختی چیزی نیس که برای همه آدما یجور نسخه بپیچی ...چیزی نیس که بقیه تعریف کنن و تو حس ش کنی خوشبختی حسی که خودت با همه وجود ت احساس  کنی ...امیدوارم بهترین تصمیم و بگیری و عاقبت بخیر بشی.

بگذار عجیب بنظر برسی خنده دار.یا فوق العاده ،یا غیرقابل باور ...اما خودت باش. 
ببین عزیزم اگه پای انتخابت وایسادی باید خیلی قوی باشی ضمنا خانواده خودتو کم کم میتونی درست کنی اما ا ...

اگر رشته پزشكيش درست شه و وضع ماليش اوكي شه، از لحاظ اخلاقي و اعتقاديش خيلي خوبه و مطمنم مامان و بابام عاشقش ميشن، اما يه سري اختلافات خانوادگي هس كه ميدونم اذيت ميكنه.. اوهوم خيلي ممنون از حرفات عزيزم. شماهم هميشه خوشبخت باشين

2742
طرز فکرت تو کتم نرفت بنظرم ازدواج نکن دارم به این فک میکنم بخوای بچتو با این طرز فکر بزرگ کنی وحشتنا ...

😃☺️

2740
طرز فکرت تو کتم نرفت بنظرم ازدواج نکن دارم به این فک میکنم بخوای بچتو با این طرز فکر بزرگ کنی وحشتنا ...

اگر تاپيك رو درست ميخونديم ميفهميدين طرز فكر من نيس

اگر تاپيك رو درست ميخونديم ميفهميدين طرز فكر من نيس

از طرز نوشتن اولت مشخصه عزیزم عنوان تاپیکت هم طوریه جز این برداشت دیگه ای نمیشه کرد متاسفانه

من میخوره به دیوار سرم ...هی میگیره به سیگار پرم💔
از طرز نوشتن اولت مشخصه عزیزم عنوان تاپیکت هم طوریه جز این برداشت دیگه ای نمیشه کرد متاسفانه

شما درست ميگي عزيزم. خداحافظ

دوست عزیز 

اگر ایشون سال بعد پزشکی قبول نشد به هر دلیلی چی میشه

توصیه میکنم ایشونو همینجوری به خانوادتون بقبولونید

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘
دوست عزیز  اگر ایشون سال بعد پزشکی قبول نشد به هر دلیلی چی میشه توصیه میکنم ایشونو همینجوری ب ...

عزيزم، قبول ميشه انشالله. امسال اورد پرديس رو. گلم چون پدرش ورشكسته شدن وضع ماليشون خيلي بد شده:( منم دختر اولم يه مقدار سخت گيرن. بايد ي شغل و كاره خوب پيدا كنه، حتي خودش دوس داره چن تا چيزو اوكي كنه. كسي با خوده عشقم مشكل نداره، ي مقدار خانواده ها متفاوتن.

اگر رشته پزشكيش درست شه و وضع ماليش اوكي شه، از لحاظ اخلاقي و اعتقاديش خيلي خوبه و مطمنم مامان و باب ...

اونو همونجور که الان هست باید قبول کنید حتی اگر بجای پزشکی چیز دیگه ای قبول بشه ،از نظر مالی هم هیچ‌کسی یشبه نتونسته مال جمع کنه مگه از راه خلاف ،اون بخاد درس تموم کنه و  جمع کنه تا صاحب خونه مال ماشین بشه طول میکشه 

2706