2737
2734
عنوان

واسم شده غصه خانواده بي كلاس عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 5344 بازدید | 292 پست
چيكار كنم؟ فعلا خاستگاري رسمي نشده، اما مامانم دق ميكنه فك كنم. امروزم اين خوابو ديدم بدتر شدم. هي ح ...

وای با خانواده بی کلاس ازدواج نکن

شوهر منم طاهرا تحصیل کرده و شغل خوب ولی خانوادش خیلی بی کلاسن مامانش بی کلاس و بد دهن 

مثل خر پشیمونم از انتخاب این شوار و خانوادش

دختر خوشکلم ،عاشقتم نفسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه چیزی بگم آروم بشی

من طلام بریزن قم پامو نمیذارم اونجا یه بار اومدم هر پنج دقیقه یه بار یه نفر میگفت خانم حجابت رعایت کن، این چه وضعیه

از لحاظ شهری حساب کنی اونا خیلی سرترن اگه خانوادت گیر دادن بهشون بگو

ما کمتریم...حوصله شرح قصه نیست!!!
2728
عزیزم یه چیزی بگم آروم بشی من طلام بریزن قم پامو نمیذارم اونجا یه بار اومدم هر پنج دقیقه یه بار یه ...

عزيزم ما خودمون همداني هستيم و اونجا خونه داريم. ميريم اونجا ميمونيم و اينجا هم هستيم. با كسي رابطه نداريم تو قم جز چن تا دوست و فاميل. يكي پرسيد كوجايي هستي؟ گفتم من قم ميشينم اون همدان. بحث شهر و قوميت نيس كه

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
اونو همونجور که الان هست باید قبول کنید حتی اگر بجای پزشکی چیز دیگه ای قبول بشه ،از نظر مالی هم هیچ‌ ...

فقط پدر و مادرمن كه بايد قبول كنن. دايي و اكثر كسايي كع در جريانن موافقن. 

رسيدن من و عشقم، و حل شدن مشكلاتمون معجزه ميخواد. خواهراي عزيزم از ته دل برامون دعا كنيد❤️💋😔
وای با خانواده بی کلاس ازدواج نکن شوهر منم طاهرا تحصیل کرده و شغل خوب ولی خانوادش خیلی بی کلاسن مام ...

عزيز ميدوني؟ اونا بد دهن نيسن، اما طرز پوشش و مهماني و ايناشون كاملا متفاوته. من خودم مشكل ندارم. اما خوب برا خانوادم سنگينه. مثلا پدر من ٤٠٠ مليون جهيزيه بده حداقل توقع داره طرف يه خونه بخره كه نميتونه و... 

2740