2733
2734
عنوان

باید و نباید سرویس مدرسه

193 بازدید | 16 پست

با سلام دوستانی که سرویس مدرسه میگیرند برای فرزند خود به چه نکاتی توجه می کنند .قرارداد چگونه مینویسید ؟چگونه سرویس را نامحسوس چک میکنید و هزار اما و اگر دیگر ...اولین باره سرویس میگیرم و کمی نگران

اینهمه چفت و بست نمیخواد که😐😐😐

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازخودمدرسه میگیرید 

معمولا متعهدهستن اگرازمدرسه میگیرید 

خانوم باشن بهتره

اگراعتقادی براتون مهم راننده معتقد درخواست کنید 

منظبط باشن سروقت بیان

و..

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731

بعضی یه تاکسی میگیرند بچه ها رو مثل کیسه برنج ده تایی میریزن توش، چون کوچولو هستند و جا میشن، بعد اصلا دقت نمیکنند اگر خدای نکرده ماشین ترمز بگیره چون هر کی روی صندلی درست ننشسته چقدر اسیب میبینه. راننده سیگاری و معتاد نباشه ترجیحا خانم باشه، ماشین قراضه نباشه و کمربند ایمنی داشته باشه

2738

البته بگم لزوما فکر نکن خانم بهتره

پسر من چند سال راننده اقا داشت

پارسال خانم بود و منم دلم خوش که بهتر

ولی اینقدر اذیت کرد و نمیگذاشت بچه ها حتی حرف بزنند و ....

کاری کرد که همه شکایت کردیم که سال دیگه مدرسه نگذاره برای مدرسه اصلا

اگه سرویس از طرف مدرسه بگیرین به همه ی اینا رسیدگی میکنن و نیازی به نظارت شما نیست و خیالتون خیلی را ...

اره راننده های سرویس باید متاهل باشند و حق ندارن سیگار بکشن 

راننده های سرویس بچه اشنام همه شون خانواده و بچه دارن و ادمای سالمی ان 

از راننده ها تست اعتیاد و عدم سوء سابقه هم گرفته میشه

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2706