2737
2739
عنوان

امشب مهمون دارم.لکنت پسرم اوج گرفته.دعا کنید کسی نفهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 72 پست
عزیزم لکنت چیزی بد نیس ....کاملا زودی خوب میشه .....تو از بچه ت بیشتر خودتو باختی ...طبیعی اونم احسا ...

مرسی حتما سر میزنم.بله درسته من وقتی پسرم گیر میکنه غم کل دنیا میاد تو دلم

ما قصّه خود از سر اخلاص بگوییم / افسوس که گوش شنوا نیست در این شهر   
دختر عزیزم این عیب نیست که بخواهی از دیگران پنهان کنی اگه بچه حس کنه که این عیب بزرگیه تا آخر عمر اف ...

چشم حتما به حرف های شما فکر میکنم و سعی میکنم عمل کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی حتما سر میزنم.بله درسته من وقتی پسرم گیر میکنه غم کل دنیا میاد تو دلم

باید جوری رفتار کنی انگار بچه ت مثل بقیه ست ....خودش کم کم درست میشه ....‌میگن باید کلمات رو بدون فکر کردن بهش پشت سرم بگن .... یعنی فکر نکنن ک ترس داره یا نه ....‌ب فکر حرف بزنن ...این مهارت....

بیخیال هر چی ک توش انرژی منفی 

عزیز های دلم من فعلا میرم .ممنون که به من انرژی مثبت دادید.پسرم الان خوابید امیدوارم بیدار که شد برای همشه رفته

باشه

2742

گفتار درمان خوب پیدا کنید این مشگل درست میشه اگر خودتون پیگیر باشید 

وتو خونه باهاش تمرین کنید 

تمرین هایی داره مثل حرف زدن با شعر در خانه 

یا گفتن کلمات با صدها کشیده 

تشخیص نوع تمرین با گفتار درمانه 

شما زمینه استرس ازش دور کنید از فرقی یا جایی که بهش میاد دورش کنید

ترس اضطراب براش سم هست 

اینکه سنش کم هست خیلی خوبه 

چون اگر دوران مدرسه بود حتما تو مدرسه مسخره میشد 

وماندگار بود 

چشم حتما به حرف های شما فکر میکنم و سعی میکنم عمل کنم

فدات بشم اگه این بچه ازاین موضوع افسرده بشه تمام مشاورها جمع بشن دیگه نمی توانند اونو خوب کنند اتفاقا چند جلسه ببریش سریع خوب میشه دخترم این موضوع روپشت گوش ننداز الهی من فدات بشم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
قبلا تو حرف الف  از دیروز اخر هر کلمه رو تکرار میکنه.مثلا خاله له له له این رو رو رو رو بده د ...

بازی بادام شکستم را باهاش بازی کن 

یا 

یک طناب به اندازه سه متر کف اتاق پهن کن بگو روی این طناب راه برو 

یا 

بهش بگو در حالت دم صحبت کنه نه بازدم 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
2740
اره  یه پاش کوتاهتره     بدون کفش معلومه  یکم میلنگه  با کفش   کف ...

آها ان شاالله که هرچه زودتر خوب بشه یکی از دوستام پسرش پاش پرانتزیه علتشم معلوم نیس اونم از همین کفشا همیشه باید پاش باشه چهارصد و پنجاه خریده کفش رو

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
نه.فقط دوروز پیش با باباش یه بحث کوچک کردم 

نه منظورم قبل از شروع اولین لکنش بود 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
آها ان شاالله که هرچه زودتر خوب بشه یکی از دوستام پسرش پاش پرانتزیه علتشم معلوم نیس اونم از همین کفش ...

انشالله  ممنون .ما هم  خریدیم  ۴۵۰    الان  کوچیکه  باز باید بریم  عوض  کنیم    یکم  گرونتر شده   یه صندلم  باید  توخونه  براش بگیریم   ک  دکترش میگفت  کوتاهی  باعث میشه  اندام ش  به یه  طرف  متمایل  شه و باید تو خونه هم باید کفش  داشته باشه  

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔