2752
2734
عنوان

با آدم بی معرفت چیکار باید کرد

120 بازدید | 7 پست

با پسری تو اینستاگرام آشنا شدم. چند سال پیش .که ایشون وکیل بودن و استاد دانشگاه ‌البته تاره شده بودن.به اصرار با من خاستن آشنا بشن بالاخره تسلیم شدم ‌.و به گفته خودشون شما خانوم حجب و حیایی هستین مغرورین خوشم اومده .خلاصه خیلی دوستم داشت منو میرسوند خونه میرفتم ار پنجره خونه خدا فظی کنم میدیدم هنوز پایین و با دستش برام قلب می‌کشید .کلی کادو دسته گل .‌اما الان که بهترین ماشین گرفت .همه شهرها میره تدریس .کارش بالا گرفته برو بیایی برا خودش داره .کم‌کم محبتش کم شد و سرد بود من یه ماه پیش تموم کردم .تحمل نداشتم کلی دختر فالو داشت .البته منم حقوق ی ترم هست دارم میخونم اونقد ناراحتم .به نظرتون چیکار کنم بعدا حسرت بخوره منو از دست داد 

بیخیالش شو برو دنبال ارزو ها و ایندت

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط به همین روال ادامه بده و موفق شو .خودش بعدها می‌فهمه چی رو از دست داده .فکرتو کم کم از اون منحرف ...

دقیقا میخام منم وقتی به جایی رسیدم فقط ببینه بسوزه.

2731

به تلاشت ادامه بده حتما بهتر از این منتظرته، و اونجا که گفتین با بی معرفتیش چکار کنید

اون کله اش رو در بیار و کله یه خر رو جایگزین کن بذار جایی که هر روز ببینی😅

من و گنجشک دلم غرق در تماشای تو بودیم       تو بی خبر پر زدی بر ایوان دگر😢😢😢