2733
2734
عنوان

امشب مهمون دارم.لکنت پسرم اوج گرفته.دعا کنید کسی نفهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 72 پست
منم تا ۱۳ سالگی لکنت داشتم ولی خود ب خود خوب شدم حساس نشو طبیعیه احتمالا ترسیده من ب خاطر بیماری مام ...

خدا رو شکر.با داروی هومیاپاتی حدود چهل روز خوب خوب بود انقدر خوشحال بودم ولی باز برگشت

ما قصّه خود از سر اخلاص بگوییم / افسوس که گوش شنوا نیست در این شهر   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر من هم لکنت زبان داره  چند نفر هم مسخره ش کردن 😞😞😞😔😔😔

انشاالله خوب میشه.خیلی سخته جگر گوشه ات نتونه حرف بزنه

عزیزم حتما گفتار درمانی ببرش این قضیه هم چیزی نیس بخاطرش استرس بگیری بیحا میکنی کسی مسخره کنه از شوهرت بخواه مشغول کار بودی بچه رو بغل خودش نگه داره که یه وقت کسی چیزی بهش نگه یا نترسونن بچه رو بیشتر استرس بگیره 

عزیزم بخوابونش بگو بخاطر سرماخوردگیش دارو میخوره و خواب اوره

میخوان دو روز بیان بمونن .هیچ راه فراری نیست.

دخترمن بزرگتر از علی شماس اصلا حرف نمیزنه فقط کلمه میگه کسی تاحالا جرات نکرده بگه چرا والا ب اونا چه هرکی ی سیستمی داره 

تهش بگو چون دایره واژگانش داره وسیع میشه وکلمات بیشتر و پیچیده تری داره یاد میگیره از طرفی میخواد حروف رو درست تلفظ کنه  ی جاهایی گیر میکنه 

چون سنش برای این همه پیچیده گی کنه کاملا طبیعیه قربونش بدم بچم خیلی از همینه جلو تره ی دونم بوس محکم از سرش کن 

یعنی انقد بپیچد و قلمبه سلم بگو بزار کف کنن خخخخخ 

والا عین کوه پشت بچت باش ❤❤

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
چرا استرس داری اخه بگو توی صورتش دوروز پیش کبوتری پریده ترسیده بردمش دکتر گفته بروش نیارین که یادش ...

نمیدونم وقتی نمیتونه حرف بزنه. مثل دیوانه ها میشم .غم دنیا میاد تو دلم.

میخوان دو روز بیان بمونن .هیچ راه فراری نیست.

خوراکی مثل پفک و چیپس یا کاکائو و غذای تند  نخورده 

فک کنم  هم تحرک رو و هم لکنت رو یکم بیشتر میکنه

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم

ببین من یه چیزی میگم که خودم تجربه دارم خواستی تجربه کن نخواستی نکن

لطفا کسی هم ریپلای نزنه رو این پیام 

عزیزم لبنیات بهش نده و سردی هارو هم یا کم بهش بده یا با یه مصلح قاطی کن 

خوب میشه ان شاءالله 

دختر عزیزم این عیب نیست که بخواهی از دیگران پنهان کنی اگه بچه حس کنه که این عیب بزرگیه تا آخر عمر افسرده میشه واعتماد به نفس ش رو از دست میده بجای مهمانداری وخدمت به دیگران با سرافرازی بچه رو درجمع بیار وبعد سریع برنامه کار درمانی در یکی از مراکز بهزیستی بزار بچه رو ببر وبیار تا خوب بشه دوست من دوتا بچه هاش رو آنقدر برد وآورد الان دخترش عروس شده وپسرش داماد ومثل بلبل دارن صحبت میکنند تازه شغل دوتاشون هم طوری که طرز بیان خیلی دخیله 

پاشو دیگه شخصیت بچه رو درهیچ سایت وخانواده وجامعه خورد نکن 

یاعلی بگو

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین