2733
2734
عنوان

تو دانشگاه رل زدم کات کردیم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 56 پست
اخه اگر‌یهو عاشق کسی شم و اینا بگن این با فلانی بوده چی🥲

اینو که به احتمال زیاد میگن 

بالاخره هر رابطه ای عواقبی داره عزیزم

اون فرد جدید هم اگه چیزی نگفت که هیچیولی اگه پرسید بگو یه رابطه کوتاه بوده اخلاقمون بهم نخورده، دیگه بیشتر موضوع را یاز نکن 

حالا یا حساس هست و عقب میکشهو یا درک میکنه و کنار میاد 

احتمالش هست اون پسر هم قبل شما با کسی بوده باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فراموش نمیشه.ولی مسکوت میشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
انقدر تو دانشگاه این داستان ها هیت هفته بعدی موضوع جدید هست چرا اصلا باید قایم میکرده با شما دوسته

اخه دوس نداشتیم همه بفهمن

من خودم میگفتم پنهون کن اون پنهون نکرد به همه گفت

من فکرم این بود ک اگر بااین اوکی نبودم پس فردا خواستم با یکی دیگ اوکی‌شم‌نگن این با فلانی بوده

چون اخلاقاشو دیده بودم میدکنستم تهش جدا میشیم

🤍🌙Un diavolo sotto le spoglie di un angel
فکرمیکنن ، یه عالمه دربارمون حرف میزنن چون جفتمون ازاینایی بودیم ک خودمونو میگرفتیم به اصطلاح شاخ ب ...

شاخ

لاکچری با کلاس

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اخه اگر‌یهو عاشق کسی شم و اینا بگن این با فلانی بوده چی🥲

میگن دیگه

بلند پروازی کردی، سقوط کردی

چ بلندپروازی ای

من اصلا اینو نمیشناختم

یه کلاس باهم داشتیم

اومد و اشنا شدیم و خودش پیشنهاد داد منم خوشم اومد قبول کردم

اخه دوس نداشتیم همه بفهمن من خودم میگفتم پنهون کن اون پنهون نکرد به همه گفت من فکرم این بود ک ا ...

اگه میدونستی بده رل نمیزدی تو آشنایی تموم میکردی

نمیشه از کسی توقع داشت پنهون کنه 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
اینو که به احتمال زیاد میگن  بالاخره هر رابطه ای عواقبی داره عزیزم اون فرد جدید هم اگه چیزی ن ...

این پسره ک باهاش بودم ترم اخرش بود

داره میره

ولی دوستاش هستن

دوستاش خیلی سبکنننن 

فکرمیکنن ، یه عالمه دربارمون حرف میزنن چون جفتمون ازاینایی بودیم ک خودمونو میگرفتیم به اصطلاح شاخ ب ...

اه اه خیلی از امثال تو و رلت بدم میاد درو تخته باهم جور شدن

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
اگه میدونستی بده رل نمیزدی تو آشنایی تموم میکردی نمیشه از کسی توقع داشت پنهون کنه 

خب رل زدیم ک اشنا شیم دیگ

تو همون ماه اول تموم کردم