2737
2734
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 46 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهرم میگه ۱ تومن

خوب ميگع عزيزم

خواهرشورتم انصافا كم نداده

شما چون شوهرت داداششه چ اشكالي داره يكم بيشتر بده

ولي اگه وضع ماليتون خوب نيست ٦٠٠هم ايرادي نداره اصلا

2742
ب حرف بقیه توجه نکن.هیچ کس جای تو نیست پس حق نداره  قضاوتت کنه.خیلی ها هنوز اونقد بزرگ نشدن ک ا ...

بابا بزرگوااااار.شماها کوچیکید ک هنوز قهر میکنید.جاری منم همینطوره بش میگیم بالاچشمت ابرو خانم قهر میکنه.زندگی همینه نزارید قهرو یاد بگیرید امروز با خونواده خودش بعد باخونواده شما بعدم بچه هاتون باخودتون

[QUOTE=105047354]از فاميل ناراحت هستيد روابط كم كنيد اما قطع نكنيد شده سالي يكبار  رسمي نيم ساعت بريد عيد د ...[/Q

وقتی عید با فضولیش دعوا راه انداخ دگ ام نیومد خونم من برم...خودمو سبک کنم هیچوق اینکار نمیکنم خواهری ک فقط تلاشش بکنه بین داداشش و زن داداشش تفرقه بندازه لای جرز دیوار میخوره من دوتا بچه شیر ب شیر دارم کوچیکن حالا تو اون حین عید بمن میگف کاری میکنم طلاق تو بگیری و کلی حرف زشت دگ ک من پدر شوهرمم بود بخاطر اون جوابشو ندادم پدر شوهرم زد تو دهن دخترش از خونه انداختش بیرون 

2740
بابا بزرگوااااار.شماها کوچیکید ک هنوز قهر میکنید.جاری منم همینطوره بش میگیم بالاچشمت ابرو خانم قهر م ...

از قضاوتت کردن معلوم چ شخصیتی داری تو ک منو ندیدی و نمیشناسی زودی درموردم این قضاوت کردی و گفتی بد جنسی خواهشه تو یکی ادای ادم خوبا رو درنیار

از قضاوتت کردن معلوم چ شخصیتی داری تو ک منو ندیدی و نمیشناسی زودی درموردم این قضاوت کردی و گفتی بد ج ...

اها الان اگه مث بقیه اهو ناله برات میکردم ذوق میکردی!اینجا همه تظاهر به دلداری میکنن.واقع گراباش.خودتو بزار جا مارشوهرت😆

2706