2410
2553
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم میگه ۱ تومن

خوب ميگع عزيزم

خواهرشورتم انصافا كم نداده

شما چون شوهرت داداششه چ اشكالي داره يكم بيشتر بده

ولي اگه وضع ماليتون خوب نيست ٦٠٠هم ايرادي نداره اصلا

2456
ب حرف بقیه توجه نکن.هیچ کس جای تو نیست پس حق نداره  قضاوتت کنه.خیلی ها هنوز اونقد بزرگ نشدن ک ا ...

بابا بزرگوااااار.شماها کوچیکید ک هنوز قهر میکنید.جاری منم همینطوره بش میگیم بالاچشمت ابرو خانم قهر میکنه.زندگی همینه نزارید قهرو یاد بگیرید امروز با خونواده خودش بعد باخونواده شما بعدم بچه هاتون باخودتون

[QUOTE=105047354]از فاميل ناراحت هستيد روابط كم كنيد اما قطع نكنيد شده سالي يكبار  رسمي نيم ساعت بريد عيد د ...[/Q

وقتی عید با فضولیش دعوا راه انداخ دگ ام نیومد خونم من برم...خودمو سبک کنم هیچوق اینکار نمیکنم خواهری ک فقط تلاشش بکنه بین داداشش و زن داداشش تفرقه بندازه لای جرز دیوار میخوره من دوتا بچه شیر ب شیر دارم کوچیکن حالا تو اون حین عید بمن میگف کاری میکنم طلاق تو بگیری و کلی حرف زشت دگ ک من پدر شوهرمم بود بخاطر اون جوابشو ندادم پدر شوهرم زد تو دهن دخترش از خونه انداختش بیرون 

2714
بابا بزرگوااااار.شماها کوچیکید ک هنوز قهر میکنید.جاری منم همینطوره بش میگیم بالاچشمت ابرو خانم قهر م ...

از قضاوتت کردن معلوم چ شخصیتی داری تو ک منو ندیدی و نمیشناسی زودی درموردم این قضاوت کردی و گفتی بد جنسی خواهشه تو یکی ادای ادم خوبا رو درنیار

از قضاوتت کردن معلوم چ شخصیتی داری تو ک منو ندیدی و نمیشناسی زودی درموردم این قضاوت کردی و گفتی بد ج ...

اها الان اگه مث بقیه اهو ناله برات میکردم ذوق میکردی!اینجا همه تظاهر به دلداری میکنن.واقع گراباش.خودتو بزار جا مارشوهرت😆

2706