2737
2739
عنوان

اقدامی های نا امید بیایید دور هم جمع بشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 115 پست
نمیترسی از دردش چن وقته اقدامی؟ به من گفتن برو کاخ میدون فلسطین ولی نمیدونم بی حسی داره یا نه

راه دیگ ک نداریم من زنگ زدم گفتن بابی حسی انجام میدیم بیهوشی هم داریم ولی من بابی حسی میرم .دردش که بیشتراز درد زایمان نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۴ سال دارم   چون نا امیدی  باعث شادی شیطان   تا روز مرگ ناامید نمیشم   یه بارداری با  تخمک اهدای داشتم ۳ماهه ایست قلبی شد و دوباره آستین بالا زدم   و کفشها مو  بقول معروف ورکشیدم    . به امید خدا امسال سال منه😊

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2728
من 32 سالمه 2 ساله اقدامم کلی آمپول و قرص مصرف کردم ولی بی نتیجه بوده فعلا درمان رو بیخیال شدم😔

همسن هستیم. من استرس گرفتم بیشتر بخاطر سنم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2740
منم ماه پیش باوجود فولیکول خوب  نتیجه نگرفتم . ولی برام مهم نیست دیگ ناراحتی نداره به وقتش خود ...

منم سه ماهه میرم سونوگرافی سایز فولیکولم خوبه. حتی ماه پیش بدون آمپول خودش آزاد شده بودولی نمیدونم چرا نگرفته

شما چند تا فولیکول داشتی؟ .

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
راه دیگ ک نداریم من زنگ زدم گفتن بابی حسی انجام میدیم بیهوشی هم داریم ولی من بابی حسی میرم .دردش که ...

حتما با بی حسی انجام بده، من گول حرف اینایی رو خوردم که میگفتن مثل درد پریوده، ولی از درد مردم و زنده شدم

صدهزار مرتبه شکرت خدای مهربونم❤️
2706