2733
2734
عنوان

اقدامی های نا امید بیایید دور هم جمع بشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 115 پست
من ۳۰ سالمه اخه ما دهه شصتی هستیم دهه هفتادی ها معمولا زودتر ازدواح کرده و زودتر بچه دار شدن

آره دقیقا

من تازه 26 سالگی عقد کردم.بعدشم شوهرم نمیخواست

حالا که یکساله اقدامم به هر درمانی دست زدم نشده

عکس رنگی هم رفتم مشکلی نبود. کاش تو عقد باردار میشدم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا یا کاندوم پاره شده یا شوهرشون پلشت بوده ول داده

هیچ وقت ناخواسته رو درک نکردم ماها خودمون میکشیم حامله نمیشیم بعد طرف ناخواسته حامله میشه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2728
من 32 سالمه 2 ساله اقدامم کلی آمپول و قرص مصرف کردم ولی بی نتیجه بوده فعلا درمان رو بیخیال شدم😔

بیخیال باشی خوبه

ولی من اگه برگردم عقب تو عقد هم اقدام میکردم

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
منم ماه پیش باوجود فولیکول خوب  نتیجه نگرفتم . ولی برام مهم نیست دیگ ناراحتی نداره به وقتش خود ...

اره منم این ماه مثل شما

خدایــاشکــرت بخــاطربــهترین همـــسردنیــــااااااااایه صلوات واسم میفرستین دوستای خوبم..ممنونم 
2740
خب ماه بعد حتما برو شایدمشکل ازرحمت. به منم گفتن بایدبرم

نمیترسی از دردش چن وقته اقدامی؟

به من گفتن برو کاخ میدون فلسطین ولی نمیدونم بی حسی داره یا نه

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم
سلام عزيزان اصلا نا اميد نشين  من هم سال ها باردار نشدم كلي دوا و درمان و اي وي اف و سقط داشتم ...

خداروشکر خداحفظش کنه برات عزیزم تاخدانخوادبرگی ازدرخت نمیوفته منم بعضی وقتادلم میشکنه وناامیدمیشم ولی بازم به لطف وکرم خدادلم گرمه

خداروشکر خداحفظش کنه برات عزیزم تاخدانخوادبرگی ازدرخت نمیوفته منم بعضی وقتادلم میشکنه وناامیدمیشم ول ...

عزيزم اصلا نااميد نشو متوسل شو به اهل بيت مطمئن باش دست رد به سينه نمي زنن 

آمپول چی میزنی من این ماه دوتاامپول داده روز۵پریودبزنم دورنافم دوتاروبافاصله یک ساعت

اندازه فولیکولام خوبه. اون آمپول که شما میزنی احتمالا اچ ام جی هستش برای رشد فولیکول داده.

من اچ سی جی زدم ولی برای آزاد سازیه.وسط سیکل عضلانی زدم.

لتروزول هم خورده بودم این ماه پنجمه دارم لتروزول میخورم شبی سه عدد.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷