2733
2739
عنوان

اقدامی های نا امید بیایید دور هم جمع بشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 115 پست
انشاا....که رفع میشه خونریزی رحمت عزیزم خدا بچه هاتو حفظ کنه همین ک بچه دار میتونی شی یعنی خیلی خوش ...

ممنون عزیزم انشالله همتون باردارمیشین 

من ازحرفای مردم خسته شدم که هرکسی تامنومیبینه میگه 22سالته بازبچه ی سوم میخوای دیگه ازدلم که خبرندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم انشالله همتون باردارمیشین  من ازحرفای مردم خسته شدم که هرکسی تامنومیبینه میگه 22سا ...

گوش نده به حرفشون از حسودیشونه بگو از همه چی زندگیم و شوهرم تامینم من نیارم کی بیارهه حیف نیس این این همه خوشبختی رو بابچه هام تقسیم نکنم اوجور بگو بزار دهنشون ببندن...یعنی من بچه داربشم ها هردوسال یکی میزاریم فقط عزیزم دعا کن من بچه دارشم

گوش نده به حرفشون از حسودیشونه بگو از همه چی زندگیم و شوهرم تامینم من نیارم کی بیارهه حیف نیس این ای ...

انقدرداریم که بتونم خرج ده تابچه روبدیم من راضیم به رضای خداحتماصلاح کارهمینه چشم خیلی براتون دعامیکنم 

2731
انقدرداریم که بتونم خرج ده تابچه روبدیم من راضیم به رضای خداحتماصلاح کارهمینه چشم خیلی براتون دعامیک ...

خدا شکر چشمت بی بلا عزیزم 

گلم منم زنداییم یه مدت خونریزی داخل رحم داشت نبات و روغن حیوانی کوبید کرد شیاف استفاد کرد دیگه همون شد خوب شد 

والا یا کاندوم پاره شده یا شوهرشون پلشت بوده ول داده

اره بابا بنظرم وقتی میگن ناخواسته بوده خودشونو میبرن زیر سوال

ینی عرضه نداشتن جلو یه قطره آبو بگیرن😂😂

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️
من خونریزی رحم دارم الان یک ساله اوایل میخواستن باداروکنترل کنن که به داروجواب ندادخیلی دکتررفتم همش ...

مامان من اون طوری بود بعد اینکه خواهرم به دنیا اومد کامل درست شد

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2738
الان منم واسه بارداری اقدام کردم ببینم خداچی میخواد

ان شا الله که باردار میشی من خودمم در حال اقدامم منتها اون زمان مامانم‌دلش نمیخواست بچع دار بشه چون منو و داداشمم بودیم ولی الان خداروشکر خواهرم ۲۲ سالشه ، ولی من دارم واسه باردارشدنم پر پر میزنم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود