2737
2739
ما هم میگیم ازدواج حقشه، ولی بچه هاش خیلی هنوز کوجیکن که بی مادر بشن، نیاز دارن به مادر،  حداقل ...

فکر میکنی بچه 7_8ساله به مادر وابسته نیست، بهش احتیاج نداره؟ بچه همیشه احتیاج داره، اما اگه الان جدا شه وابستگیش کمتره و بهتر با پدر بزرگ مادر بزذگش اخت میگیره. ایشون که اینقدر کم سنن، پدر شوهر مادر شوهرشونم احتمالا 40 _50ساله اند و جوونن اونقدر پیر نیستن که نتونن برا بچه هاش پدری مادری کنن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۷سالگی ازدواج کردم شوهرم تصادف کردن تقریبا ۴سال پیش یعنی یک سال وخورده ای از ازدواجمون گذشته بود پس ...

گلم کسی که بچه هاتو قبول نکنه فردا تورو ام ادم حساب نمیکنه روزی میزنه سرت میگه تو از هم خونت گذشتی به تو اعتمادی نیس

2731
اخه من اصلا نتونستم اونموقع درس بخونم الان تازه سوم دبیرستان تموم کردم.نه نمیخوام کسی بهم پول بده ول ...

کی میگه نداری؟

این همه کارخونه هست 

یکی از فامیلای ما شوهرش کوره این بنده خدا میره سر زمینای مردم کار میکنه روزی صد تومن میگیره

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2740
اخه خیلی راحت داری راجع به این موضوع حرف میزنی  منکه بچم یکسالشه دو ساعت نبینمش دق میکنم نمیتو ...

راحت نسخه نپیچیدم، شما که مادری رو درک کردی، میتونی حال یه زن جوونو که هیچ کس ازش حمایت نمیکنه و از پس خرج بچه هاش بر نمیاد و به خاطر سن و سال کم و جوونیش امکان هر کاری براش فراهم نیست و مدام تو چشم بقیه به چشم یک متهم و زن فاسد نگاه میشه درک کنی؟ این بچه تا تقی به توقی بخوره اصلا مادرشو ولیش حساب نمیکنن، میگن جد پدری، خب اون جد پدری الان وظیفشه حمایت کنه. شما خودت تو وضعیت این خانم باشی چیکار میکنی؟ وقتی تو نیاز های اولیه خودت و بچت موندی، وقتی کاری برات وجود نداشت؟ 

منم وقتی همسن های خودمو میبینم که حامی دارن تنها نیستن خیلی واسه خودم ناراحت میشم

فک میکنی شوهری که بهت احترام نزاره ازت حمایتم میکنه ؟تو رپستا دوسال با یه مجرد دوست شدی پس میتونی یه کاری ام پیدا کنی بری 

2706