2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بابابزرگ ومامان بزرگشون هست

واقعا برات خیلی متاسفم. بابابزرگ مامان بزرگ هست؟اون که بابای بچه بود فوت شد اینم که شما مثلا مادری به هیچ جات نیست بچه هاتو ول کنی بعد انتظار داری اونا نوه هاشونو نگه دارن؟ اونا از خدا خط گرفتن که زنده بمونن بچه داری کنن؟ میدونی چه اسیبی داری میزنی به بچه هات؟ واقعا تو قلبت هیچ حسی نداری؟ فقط میخوای ازدواج کنی به هر طریقی که شد😏

وای خدا به داد دل تو و پسرت برسه 

دیگه عزیزم عادی شده.اونم ازشانس بچه بود.خداشکر اونا نمیزارن کمبود داشته باشه.البته کمبود ک زیاد داره ولی چ میشه کرد.پسرم یکماه تابستون بود خونه مادرم فعلا رفت.دیگه نمیاد کل مدرسه تا تعطیلات

خودت دیگ هواشون رو نداری؟ چرا نمیری تو شهر شاغل بشی که بچه هات هم خودت نگه داری؟  البته حق دار ...

عزیز من اینا میخوان زود خلاص بشن. بیا من بهت نشون بدم چند مورد طرف حمالی کرده بچه هاشو جمع کرده بعد چندسالم با یه ادم خوب ازدواج کرده. در ابنکه ازدواج حق هر انسانیه شکی نیست ولی کسی که بچه داره مادره باید یکم مسئولیت پذیز باشه. ازدواج کنه ولی با ادمی که بچه هاشو قبول کنه.

خونواده همسرم 

بنظرم ازدواج مجدد برا یکی مثل شما که تا چشم باز کرد بیوه شد انتخاب بدی نیست تو حق داری ازدواج کنی، اما بنظر من اگر حداقل بچه هات یه چند سال دیگ پیش تو باشن بعد بدیشون به خانواده همسرت و ازدواج کنی بهتره ، چون الان تو این سن بچه ی دومت که نهایت سه سال و نیم داشته باشه بزرگه هم که پنج سال   ، اینا هنوز به تو احتیاج دارن، قطعا اگر ۲۶ یا ۲۷ سالگی ازدواج کنی برات دور نشده اون موقع، بچه هات هم بزرگ تر شدن 

2738

به حرف این خانما گوش نده، تو باید ازدواج کنی، تنهایی و بی پولی برای یه زن جوون خیلی سخته، تو الان احتیاج به یک حامی داری، اگه آدم خوبیه، ازواج کن، بچه هاتم پدر بزرگ ملدر بزرگشون براش کم نمیذارن، مخصوصا اگه جوون باشن. 

عزیز من اینا میخوان زود خلاص بشن. بیا من بهت نشون بدم چند مورد طرف حمالی کرده بچه هاشو جمع کرده بعد ...

منم همین رو تو کامنت بالا گفتم،  یه چند سال صبر کنه اون طفلی ها بزرگ بشن بعد یا با کسی ازدواج کنه که بچه هاش رو قبول کنه یا فوقش اگر دادشون خانواده ی همسر دیگ بزرگ شدن 

به حرف این خانما گوش نده، تو باید ازدواج کنی، تنهایی و بی پولی برای یه زن جوون خیلی سخته، تو الان اح ...

ما هم میگیم ازدواج حقشه، ولی بچه هاش خیلی هنوز کوجیکن که بی مادر بشن، نیاز دارن به مادر،  حداقل سه چهار سال دیگه

خب منم نمیتونستم بیشتر تو خونم وایسم چون اطرافم کلی نامحرم زندگی میکردن. با خونواده همسرم خرجیمون یکی بود ولی هر چی باشه من جوونم خرج دارم باید اونا بهم پول میدادن که نمیدادن

منم همین رو تو کامنت بالا گفتم،  یه چند سال صبر کنه اون طفلی ها بزرگ بشن بعد یا با کسی ازدواج ک ...

اره خوندم ولی بچه تا وقتی زندست به مادر احتیاج داره. مادر بوی مادر بغل مادر. منی که محروم بودم میفهمم خوب.امیدوارم بدونه داره چیکار میکنه

خب منم نمیتونستم بیشتر تو خونم وایسم چون اطرافم کلی نامحرم زندگی میکردن. با خونواده همسرم خرجیمون یک ...

عزیزم خودت برو سر کار 

تو که میگی پدر بزرگ مادر بزرگشون هست بسپار بهشون برو کار کن 

واستادی بقیه بیان بهت پول بدن؟

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
خب منم نمیتونستم بیشتر تو خونم وایسم چون اطرافم کلی نامحرم زندگی میکردن. با خونواده همسرم خرجیمون یک ...

. شما میتونی تحت پوشش یک نهاد قرار بگیری. کنارش مشغول به کار بشی تا بچه هات از اب و اتیش دور بشن یا اصلا قصد ازدواج هم داری داشته باش با یکی که بچه هاتو هم قبول کنه.