2733
2734

چندین بار چیده آورده ...

با اینکه بارها بهش گفتم کار درستی نیس حرامه ...ولی بچه اس متوجه نمیشه میگه یه گله دیگه 

بعد گلی که ایندفعه که آورده انقددد قشنگه که کلی ذوق کردم 😂😂 بعدش پشیمون شدم گفتم نکنه بخاطر ذوق کردنم دوباره بره بچینه...🤦🏻‍♀️ الان سوالم یچیز دیگه اس ..

گلارو هر دفعه انداختم اون طرف ولی این یکی رو میخوام نگه دارم ...اگه نگه دارم گناهه؟ بالاخره که کنده شده ...

دیگه کنده نگه نداری هم میره توسطل 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جاریم هر دفعه میرفت قبرستون گلا رو میکند میاورد خونش میکاشت براش چیزی مهم نبود الان خونش شده پر گل....بعد برادرت از شهرداری گل آورده میگی حرامه؟؟  

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،
2740
والا همه میگن بیت الماله منم میترسم...🥲 

در حد یه شاخه دوشاخه فکر کنم به بیت المال ضرر برسونه ...  

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،