2733
2734
راحت نسخه نپیچیدم، شما که مادری رو درک کردی، میتونی حال یه زن جوونو که هیچ کس ازش حمایت نمیکنه و از ...

تو این چند سال کی خرجشنو داده ؟خوب کم میدن اینم بچه هاروبزاره بره یر کار اان با یه پسر مجرد ازدواج کنه توروستا حرف پشت سرش نمیگن؟اکه ملت بخوان با حرف مردم زندگی کنن فاتحه 

اخه خیلی راحت داری راجع به این موضوع حرف میزنی  منکه بچم یکسالشه دو ساعت نبینمش دق میکنم نمیتو ...

مطمئنا این خانم هم مادرن و حس مادری دارن اما اونقدر عرصه بهشون تنگ اومد که به این نتیجه رسیدن، شمام اینقدر راحت شماتتش نکن شرایط خیلی سختی داره، گاهی آدم مجبور میشه. 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مطمئنا این خانم هم مادرن و حس مادری دارن اما اونقدر عرصه بهشون تنگ اومد که به این نتیجه رسیدن، شمام ...

شرایط بهتر میشه برای یه مادر که پاره تنشو نبینه؟

بی پولی بهتره یا ندیدن جگر گوشت؟

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2742
تو این چند سال کی خرجشنو داده ؟خوب کم میدن اینم بچه هاروبزاره بره یر کار اان با یه پسر مجرد ازدواج ک ...

این خانم فقط میتونه تو یه محیط کاملا زنونه کار کنه که حرف پشتش نباشه، زنی که شوهر بالا سرش نباشه، جامعه براش پر گرگه و هر جایی نمیتونه راحت کار کنه و همیشه حرف پشت سرشه. بعدم میگه خرجمون با خانواده شوهر یکجاست، اگه منظور خورد و خوراکه خب اونا مجبورا میدن، اما یه خاتم لباس نمیخواد، بچه هاش خرج لباس و کیف و کفش ندارن، تا کی واسه هر چیز کوچیکی دستشو جلو بقیه دراز کنه، خب براش سخته. 

نیست کار بنظر شما برم تو زمین کشاورزی کار کنم...😯

تصمیم با خودته ما نظر خودمونو میگیم من گفتم که من باشم حتی کلفتیم میکنم 

شعار نمیدما چون بچم تمام وجودمه 

ولی در کل آبجی جان همین خواستگار اذیتت میکنه حالا ببین کی گفتم کسی که ادمو بخاد باهمه چیزش میخاد

فردا بهت سرکوفت نمیزنه تو از بچه هات گذشتی؟

از چاله نیوفتی تو چاه 

خدا بهت کمک کنه

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
این خانم فقط میتونه تو یه محیط کاملا زنونه کار کنه که حرف پشتش نباشه، زنی که شوهر بالا سرش نباشه، جا ...

خوب یعنی فقط خرج خودش مهمه ؟خرج بچه ها به درک ؟مرده ام قبولشون نمیکنه باز بچه ها میمونن که 

2738
خوب یعنی فقط خرج خودش مهمه ؟خرج بچه ها به درک ؟مرده ام قبولشون نمیکنه باز بچه ها میمونن که 

الان اگه یه خانمی بیاد تو سایت و نظر بخواد بگه من مطلقه ام یه خواستگارم دارم که آقا بچه داره به نظرتون جواب چی بدم 99.99%میگن وای قبول نکنی ها زندگی با مرد بچه دار خیلی سخته. حالا فکر میکنی یه خانمی که دو تا بچه داره هیچوقت شانس اینو داره که کسی بیاد و بچشم قبول کنه،؟.. مگر اینکه یه پیر مرد باشه. 

مرده قبول نکنه، پدر بزرگش مجبور میشه این بچرم مثل بچه های خودش بزرگ کنه و خرجشو بده. 

الان اگه یه خانمی بیاد تو سایت و نظر بخواد بگه من مطلقه ام یه خواستگارم دارم که آقا بچه داره به نظرت ...

خوب اون خانم نباید قبول کنه چون خودش نمیخواد پس باید با کسی ازدواج کنه که بچه نداره تا اینکه بهش بگه بچه هاتو بنداز دور این خانمم دقیقا داره همون کارو میکنه 

2706