1421
1389

عکس

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
لیفت مژه کن

لیفت چیه

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432
لیفت چیه

رو مژه های خودت مواد میزنن که هم مشکی تر میشه هم فر میشه خیلی مژه ها خوش حالت میشه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
1394
اکستنشن خیلی زیباس  ب نظرم ارزش داره مژه ها بریزن  😄😄😄خو بعدش دوباره درمیاد

وای نه دیگه مثل اول نمیشه واسه من ریخته بود اما مثل قبل در نیومد

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
یعنی اصلا بلند و مشکی نمیکنه؟😕

بلند نميكنه نه 

ليفت واسه كسايي خوبه كه مژه هاشون پر و بلنده 

بجاي استفاده از فرمژه ليفت ميكنن خوبم ميشه

اگه بخواي مشكي تر بشن بايد ليفت و لمينت كني 

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....
1427
چه فرقی😐

مهمترین فرقیش قیمتشه 

اکستنشن بالای ۳۵۰تومنه 

کاشت موقت ۸۰-۷۰تومنه 

دیگه ظرافت اکستنشن خیلی بیشتر از کاشته 

طبیعی تر جلوه میکنه 

کاشت رو زیر پلک میذازن 

اکستنشن رو لا ب لای مژه های خودت کار میکنن

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 
قیکتاشون چنده😐

نميدونم دقيق بخدا زن دايي همسرم انجام داد پارسال ليفت١٠٠بود

تو ميتوانستي به چشمانم نگاه كني و گلويم را با چاقويي تيز ببري و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خوني شدن دستهايت معذرت بخواهم....
1364