2737
2734

با دوتا بچه 1 ساله میخاییم با همسرم بریم پیاده کربلا کسی تجربه ای داره؟میشه رفت؟بچه هام دوقلو هستن لطف

خوش اومدین ب زندگی من و باباییی نینی کوچولوهام خدا جونم فرزندمو نذر امام زمانم میکنم ک وقتی اومد در رکابش باشه ان شالله😍😍😍خدا جون همه ی دوستام و منتظرا رو دامنشونو سبز کن مرسییییی ک هسستیییی

چرا واقعا میخوای بری؟!

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

یبار یکی تاپیک زد بچه ۴/۵ ساله رو میخواست تو یه کالسکه داااغون کوچیک بچپونه ببره پیاده روی اربعین گفتیم بچه اذیت میشه از نظر مسافت از نظر بهداشت والا داشت سرمونو میکند آخرشم متهم شدیم به بی ایمانی و این مزخرفات

صلاح مملکت خویش خسروان دانند

🧚‍♀️

خیلی میترسم برمو اذیت شن اذیت شم کاش یکی بود ک تجربه ای داشته باشه

خوش اومدین ب زندگی من و باباییی نینی کوچولوهام خدا جونم فرزندمو نذر امام زمانم میکنم ک وقتی اومد در رکابش باشه ان شالله😍😍😍خدا جون همه ی دوستام و منتظرا رو دامنشونو سبز کن مرسییییی ک هسستیییی

نه من اگه بودم با بچه زیر ۵ سال نمیرفتم . ببین بچه سیستم ایمنی بدنش اندازه ی آدم بالغ قوی نیست . اونجا هم وضع بهداشت خوبی نداره . بهتره نبری . البته هوا خنک خواهد بود اون موقع ولی گرد و خاک و سایر مسائل بهداشتی برای بچه ی زیر دو سال ابدا مناسب نیست .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

اگه یکی بود اسونتر بود😢

من شوهرم میگه با کاروان هوایی بریم ولی چون بچه ام دوسالشه نمیرم آخه اونجا هواش آلوده است وغذاهاش هم مناسب بچه نیست بهش میگم بچه5سالش شد میرم 

خدایا بابت همه داده هایت شکر
2706