2752
2734
AZiDpwLk دوستانی که در طلاسی عضو شدین میشه لطفا کد دعوت منو وارد کنید؟ بزرگ و کوچیکی حروف ...

عزیزم من به لطف شما نیم ساعت پیش در طلاسی با کد دعوتتون ثبت نام کردم و یه ذره طلا خریدم

ممنونم خدا خیرتون بده❤️

من عاااشق زمستونم❤️
من یکی از خواهرام عجیییب با سیاسته هیچ وقت نتونستم به گرد پاشم برسم......هیچ جواب خصوصی و غیر خصوصی ...

منم دارم خیلی تلاشمو میکنم ولی من خواهرامم مثل خودمن ولی فقط برای خواخرا من انگار باید به همه بگم همه چیز و واقعا راجع به انرژی منفی راست میگه کاش بتونم حداقل ۳۰ درصد خودمو درمان کنم 🥲

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رویای زندگی عزیزم. میشه چالش رو برای ما تازه کارا بگین لطفا🙏🙏

سلام عزیز دلم خوش اومدین 

فک کنم تاپیکو با دقت نمیخونینااااا 😉☺️☺️

توضیحات اول تاپیک کاملاااا توضیح دادم عشقم 

ما هر دوماه چالش دوماهه داریم 

به اینصورت که هر کس طی دوماه

با مدیریت مخارج زندگیش

با مدیریت در آمد هاش

با مدیریت خرجی خونش

با پس اندازش 

به قدر قوه 

هر مقدار که در توانش هست 

طلا (چه زینتی یا دست دوم یا کم اجرت )

سکه چه پارسیان با هر سوت  چه امامی 

بگیره و بیاد اینجا صرفااا به جهت ایجاد انگیزه و امید  اعلام کنه 

و در صورت تمایل عکسش رو صرفااا جهت ذوق و شوق مضاعف باهامون به اشتراک بذاره 💰💰💰🤑🤑

@tala1362    

طلاجان شماهم بخون 👆🏻👆🏻👆🏻☺️☺️

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
سلام به همه ی دوستان عزیزم امیدوارم روزگار بر وفق مرادتون باشه فقط اومدم بگم رویای عزیز لطف کنند و ...

خیلی خیلی خوشحال شدم برات عزیززز دلم امیدوارم موفقیت هات روز افزون باشن و روز به روز شاهد پیشرفتت باشیم 😍😍😍بیای و برامون از رونق کسبت بگی 🤑🤑💰💰

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
2731

سلام دوستان.من تازه عضو شدم فقطبخاطر اینجا.البته ده سال پیش عضو بودم دیگه نیومدم تاالان.منم میخوام شرکت کنم اینجا.فقط شما چطوری با وجود قسط و ....میتونید مثلا دو‌گرم درماه طلا پس انداز کنید؟ ماپارسال خونه خریدیم ووام برداشتیم قسط زیاد داریم.حدود دو تومن میمونه ازحقوق که باهاش زندگی میگذرونیم البته با یارانه و....

سلام دوستان.من تازه عضو شدم فقطبخاطر اینجا.البته ده سال پیش عضو بودم دیگه نیومدم تاالان.منم می ...

سلام عزیزم خیلی خوش اومدین. عزیزم شرایط افراد و خانواده ها با هم فرق میکنه هرکس بسته به منبع درآمدش،  تعداد افراد خانواده و عاداتشون برای پس انداز برنامه ریزی میکنه. 

بعضی ها همسرشون شکر خدا درآمد بالایی داره بعضی ها کمک خانواده رو دارن. 

یک سری ها خانم خودش شاغل هست و کل حقوقش رو میزاره برای پس انداز یک سری هم شاغل هستندو تو خرج زندگی کمک میکنن. بهتره خودمون رو مقایسه نکنیم و فقط از هم دیگه درس بگیریم

من خودم از اینجا یاد گرفتم که کم کم خرید رو به عهده بگیرم، یه کار نیمه وقت پیدا کردم که برام منبع درآمد بشه. 

با ویپاد آشنا شدم و وام های بدون ضامنش و  الان اگه خیلی زرنگ باشم 2 ماه یه گرم میتونم بخرم. 

یاد گرفتم که طلاهام به حدی که رسید به فکر تبدیلش باشم. طلاهایی که داشتمو وزن کردم حدود 100 گرم بودن چون درآمد اونقدر ها زیاد نیست که زود تر به 200 یا 300 گرم برسه تصمیم گرفتیم با مامانم خارج از شهر یه واحد کوچیک برداریم و با اجارش مجدد پس انداز کنیم لمیدوارم همه اعضا به هدف های کوچیک و بزرگشون برسن😍

من به زودی وارد حوزه ودینگ میشوم و از این طریق درآمد عالی کسب میکنم
سلام به همه خانم های عزیز و با درایت  خوب اردیبهشت ماه تموم‌ شد و یه سری از اهدافی که تیک خورد ...

سلام خوبین 🌹

گلشیفته جان شما شاغلین؟ 

یادمه قرار بود با خواهرتون مغازه بخرین.خربدین؟ 

منم یکی از اهدافم خرید مغازه است امیدوارم بهش برسم🤲

@masumehjoon    

سلام عزیزم خوبین منم می‌خوام این ماه با چالش روزانه تون همراه باشم قصدم هم پرداخت بدهیه که که به مامانم دارم 

برج 11ازش قرض گرفتم الان5تومنش مونده 

خدا رو شکر ماه قبلی برای اولین بار عیدی بچه ها رو تبدیل به سکه ی پارسیان کردم و این دستاورد بزرگی برام بود😃

ممنون میشم که چالش رو از امروز که اول ماهه شروع کنین 

منو هم تگ کنین🙏🌹

ممنون از شما که اینقدر به بچه ها انگیزه میدین 

و از رویای عزیزم که این تاپیک رو ایجاد کرد❤️❤️

@royayezendegi    

ول یمن بیشتر دلم برا شما میسوزه اون خودشو لایق میدونه ولی شما نه دختر قشنگم بیشتر مشکل درون شماست ...

سلام عزیزم 

ممنونم از شما و همه دوستانی که ریپلای کردن🙏 

نمیتونم یکی یکی تشکر کنم چون رویا جون شاکی میشن ،پس فقط لایک کردم❤️ 

خب من ب همه حرفاتون فک کردم و کلی با‌خودم جنگیدم 

میخام اون شبو بترکونم😅 

انشالله تو دور همی بعد عروسی عکس میذارم براتون 

بازم ممنونم از راهنماییای قشنگتون🥰❤️

یعنی هیچ پس انداز مخفی نداری؟؟؟؟ لباس محلی کرایش ۵۰۰. با خواهرات راحت نیستی قرض بگیری؟هیچی اضاف ند ...

نه عزیزم هیچی ندارم 

اتفاقا این هفته از لباسای پسرم و دوتا شال و دوتا پارچه و یه ست لباس و یه کیف که نیاز نداشتمو همش نو بودن رو فروختم🤭

اینم تاثیر این تاپیکه دیگه😍 

در رابطه با پست قبلیتون بله خوزستانم و لرم و اینکه لباس محلی ک کرایه کردم یه تومن شد ک البته بیعانشو دادم 

با پول همینا مژه خریدم،بیعانه ارایشگاه رو دادم 

پارچه لباس مجلسی رو خریدم ک شد ۱۳۰۰ ،، ۶۰۰ تومنشو ندادم گفتم تا یکی دوماه دیگه میدم😅 

خلاصه اینکه دعا کنین اون شب ب بهترین نحو برام بگذره 

چون خیلی از نظر روحی بابتش اذیتش شدم😢 

ببخشید منم بگم نظرمو  من با خرید از فروشگاه های بزرگ مخالفم اولا بخاطر اینکه معمولا موسس هاشون ...

منم همیشه به این موضوع فکر کردم آخه اگه همچون بریم فروشگاه بزرگ سوپری باید جمع کنه بدبخت یعنی به این سوپری های کوچیک نون ندیم بخورن

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
2706