2733
2739
عنوان

اگر خواستگارتون از هر نظر عالی باشه اما بگه....

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 72 پست
چه ربطی داره به نداشتن دوس دختر ....من پسر ام و میگم برعکس و هر چی تنها تر بوده باشه ، بیشتر ابراز ع ...

نمیدونم شاید اینجوری که میگید باشه اخه من همسرم بعد نامزدی کم کم یاد گرفت احساس خوبی بهم داشت ولی اهل حرف زدن و ابرازش نبود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم والا یه ذره سرد شدم  ولی میگه خط قرمزم آرامش همسرمه

من بودم قبول میکردم ...حالا دیگه دیوار که نیست هیچی ازش در نیاد ...حرف میزنه ....بعدشم خودت بهش عشق بورز ببین چطور مثل بلبل برات از عشق میخونه

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
2731
شخصیت خودت چجوری استاتر؟ همه چیز بستگی به روحیات و خصوصیات خودت داره که میتونید به تفاهم برسید یانه& ...

منم کم حرفم ولی بشدت احساسی ام(اسفندی ام!)

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
من بودم قبول میکردم ...حالا دیگه دیوار که نیست هیچی ازش در نیاد ...حرف میزنه ....بعدشم خودت بهش عشق ...

من خیلی وقته بهش علاقه دارم حقیقت

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2740
دلیل؟

خودتون گفتین از همه نظر یعنی اخلاق و درامد وخونه وماشین و...عالیه

فقط حرفای عاشقونه یاد نداره

ازنظر من این اقا برای اینکه تاحالا با کسی نبودن ودرگیر کار بودن فرصتشو نداشتن

اما با ورود به زندگی واینکه شما اول شروع کنید ایشون هم راه میفتن

کلا مردا همشون اینطورین یعنی درمقابل حرف های عاشقانه مقاومت نمیکنن 

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!
خب ببین علاقه ایجاد میشه یا نه  بنظرم بهش بگو جواب تا مثبته اما برا اینکه از جواب مثبتم مطمئن ...

اووووووف من همینجوری دیوونه و وابستشم 

میگم که خیلی وقته میخامش 

من خیلی وقته بهش علاقه دارم حقیقت

مبارکه پس اگه دوسش داری که حله ...دست علی کمک رساند باشه دوس گلم ...انشالله خوش بخت باشی 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
خودتون گفتین از همه نظر یعنی اخلاق و درامد وخونه وماشین و...عالیه فقط حرفای عاشقونه یاد نداره ازنظ ...

اهان منم به این چیزا زیاد فکر میکنم ولی بلد نیستم با حرفام جذبش کنم کلا حرف زدن بلد نیستم اونم کم حرفه دیگه کلافه میشیم 

مبارکه پس اگه دوسش داری که حله ...دست علی کمک رساند باشه دوس گلم ...انشالله خوش بخت باشی 

وای مرسی از دعای قشنگت خواهر گل 

روزمو قشنگ کردی 

الهی همیشه حال دلت خوب باشه

اهان منم به این چیزا زیاد فکر میکنم ولی بلد نیستم با حرفام جذبش کنم کلا حرف زدن بلد نیستم اونم کم حر ...

یذره رمان های عاشقانه بخون بهت کمک میکنن چه حرفاییی بزنی

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!
2706