2737
2734

اما بگه من زیاد حوصله حرفای عاشقونه ندارم و خیلی ام کم حرف باشه شما چکار میکنید؟

البته دلیلش اینه که مدت زیادی تنها زندگی کردن 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرااکثرا کم حرفن حرف عاشقانه هم زیاد نمیزنن پس ردش نکن

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738

یه بله میکوبم تو صورتش 

مرد باید کم حرف باشه چی بعضی مردا وراجن خیلی رو مخ هستن ....حتما شخصیت ارومی داره که کم حرف

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .

قبول نمیکنم؛چون در آینده زندگی سرد و بی روحی خواهم داشت؛و اینکه ابراز احساسات و محبت برای یه خانم بنظرم شدیدا نیازه

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
رد میکنم

واقعا این کارو میکنید؟ ایشون از هر نظر عالی ان واقعا 

ولی 14 سال تنها زندگی کردن طبیعی نیست کم حرف باشن؟

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2706