2733
2739
عنوان

اگر خواستگارتون از هر نظر عالی باشه اما بگه....

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 72 پست
وای مرسی از دعای قشنگت خواهر گل  روزمو قشنگ کردی  الهی همیشه حال دلت خوب باشه

فدات شم گلم ...حال دلت سبز و پر طراوت 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .

رد نکن.برو و درستش کن .مثل خواهرم . اوایل شوهر خواهرم به زور میخندید و حرف میزد اما خواهرم بگو بخنده. چنان درستش کرد که الان شوهر خواهرم از اونم بگو بخندتره.موقعیت خوبو رد نکن فقط مطمئن شو افسردگی نداشته باشه

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂 خيلي بامزه گفتي  كاربردي و ملموس😂

والا مگه دروغه مردای یزدی اکثرا اینجورن کم حرف زن ناجور بعدش دیگه یخ شون باز شه واویلا

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .
2731
من چون قبل ازدواج کلا حوصله نداشتم میگفتم این مدل مردی خوب اما بعد ازدواج که دیدم نه مردی که ابراز ا ...

الهی همیشه زندگیت اروم باشه راستی من عکس شما رو دیذم خیلی خوشگلی 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
رد نکن.برو و درستش کن .مثل خواهرم . اوایل شوهر خواهرم به زور میخندید و حرف میزد اما خواهرم بگو بخنده ...

نه افسردگی نداره فقط از وقتی دانشگاه قبول شد تنها زندگی میکنه

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
یذره رمان های عاشقانه بخون بهت کمک میکنن چه حرفاییی بزنی

مرسی عزیز اتفاقا اهل رمان نیستم!

2740
نه افسردگی نداره فقط از وقتی دانشگاه قبول شد تنها زندگی میکنه

اگه به دلت نشسته قبول کن. ولی اگه دنبال بهونه واسه دلتی که ردش کنی و بعدها اگه پشیمون شدی بتونی خودتو توجیه کنی قبول نکن. فکر نکن اینو رد کردی یکی میاد که همه چیز تموم باشه. بعدی ها هم عیب و ایراد خواهند داشت . خب آدمیزاده دیگه. ممکنه خدایی نکرده با یکی ازدواج کنی که نه تنها شرایطش خوب نیست بلکه اخلاقش هم خوب نیست . پس دنبال یه ادم همه چیز تمام نباش

اگه به دلت نشسته قبول کن. ولی اگه دنبال بهونه واسه دلتی که ردش کنی و بعدها اگه پشیمون شدی بتونی خودت ...

مرسی خواهر گل احتمال بالا جواب منم مثبته اگه ایشون خودش سرد نشه

مرسی خواهر گل احتمال بالا جواب منم مثبته اگه ایشون خودش سرد نشه

ایشالا که خوشبخت بشی. بیشتر زندگی رو زیر یک سقف باید با هم ساخت. تو عشق و عاشقس و محبت رو یادش بده. اون اختمالا مزه ش رو نچشیده. محبتت رو نثارش کن تا یاد بگیره. 

ایشالا که خوشبخت بشی. بیشتر زندگی رو زیر یک سقف باید با هم ساخت. تو عشق و عاشقس و محبت رو یادش بده. ...

ممنون گلم حتما همین کارو میکنم

مرسی از راهنمایی هات

الهی همیشه زندگیت اروم باشه راستی من عکس شما رو دیذم خیلی خوشگلی 

مرسی نفس نظر لطفت💗❤

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم