2737
2734
عنوان

بیاید خاطرات خنده دازمونو بگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 38 پست
خخخخخخخخخ چ موقعیتییی بودهه هاا

فقط باید قیافه شوهرمو میدیدی عرق کرده بود قرمز شده بود منم عین گیجا فقط نگا میکردم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پریشب با دمپایی توالت مادر شوهرم اومدم خونه خودم.

دیروزم به دوستم میگم شلوار بیا نفری یک مریم بخریم. اسم دوستم مریم میخواستم بگم شلوارربخریم.

با همکارام بودم بیرون خیلی رو در بایسی دارم یهو دوستم گفت خوب گاز بده گفتم کجا برم برم تو ک و ن مردم کلا بی ادب شدم

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
بعدش چیزی نگفت بهت. خخخخ

ن گفت خوابم میاد بریم خونه 😫

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

مادر شوهر منم همیشه با نسخه اشتباه میره بیرون.

با مال دکتر اعصاب میره عینک بگیره. با نسخه عینک میره ام آر آی و جالب اینه همش باید بره و برگرده و وقتی هم نسخه درست میبره یادش میره پول ببره.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2740
دیشب سوتی دادم پیش بابام .حرف از شغل دوم بود شوهرم میگفت اینجوری نمیشه باید ی شغل دوم راه بندازم منم ...

خاک ب سرم چ حرفی زدی

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
خاک ب سرم چ حرفی زدی

ب فنا رفتم