2737
2739
عنوان

آشنایی قبل اردواج توسط دخترو پسر یا به روش خانواده ها

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 32 پست

تو صد سال هم دوست باشی بازم بعد از اینکه خیالش راحت شد طرف و عروسی کردید تازه خود واقعیشو نشون میده

پس فکر نکن دوست باشم بشناسم

اگر این جوری بود باید آمار طلاق تو سالهای اخیر خیلی کمتر میشد...

خیلی از سایتا چرت مینویسن... ولی چون در روابط قبل ازدواج دختر و پسر اغلب عاشق همن بدی های همو نمیبین ...

من دوسش دارم ولی اون میگ باید اشناسیم علاقه شکل بگیره بعد مراحل رسمی

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشت اول ۲۰ امتیاز! میرم تخمه بیارم🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

😆😆😆😆😆

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2728

پس آدم چرتیه....شاید سر کارت بذاره....شاید...

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
ظاهرا از دعوا لذت میبرید 😐😐

کی من؟😕

ن والا!

طبق چیزی ک دیدم گفتم! 

بگی دوستی بده میریزن سرت! بگی دوستی خوبه میریزن سرت!

کلا سخته اینجا یچیزیو بخوای بدونی اما کسی بدون دعوا بهت بگه!!! یا نهایتش بدون توهین!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

عزیزم ادم ها با هم فرق دارن و همین طور احساس ادم ها

من خودم با نامزدم تو بیمارستان اشنا شدم البته دوست نبودیم اما همکار بودیم و بیشتر روز ها هم دیگه رو میدیدم و الانم خیلیییی خوشبختیم 

ربطی نداره کلا چه فرقی میکنه ازدواج سنتی یا دوستی ادم باید بتونه زندگیش رو کنترل کنه و بفهمه با چه کسی میخواد زندگی کنه تو دوستی اتفاقا زمان بیشتری هست که ادما هم دیگه رو بشناسن

خب فقط دوس داشتن ک ملاک نیس... تو الان چون دوسش داری احتمالا بدیاش ب چشمت نیاد و بعدا ب این موضوع پی ببری

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2740

مگه خانواده خار داره؟ واااا

ببین من و خسمرم دو ماه اشنایی داشتیم از این دو ماه فقط ۲۰ روز باهم خوب بودیم بقیش در حال گیس و گیس کشی و جنگ و دعوا 

حتی شب آخر ک واس خواستگاری اومدن دعوامون شده بود میخاستیم بهم بزنیم ولی پدرامون مانع شدن 

از روز عقدم پیش هم زندگی کردیم 

یک ماه اول بازم اختلاف سلیقه بود حتی به جدایی فک میکردم 

ولی بعدش دیگ بهترین شدیم برای هم 

منطرم اینکه باید بری زیر یک سقف 

چه دران دوستی چه اشنایی نمیتونی طرفو بشناسی حتی وقتی عقدی و جدا از هم 

تزدواج هندونه ی بستس که اخرش  معلوم نیس چی میشه 

پس روزای عمرتو با این فکرا حروم نکن 

از خدا عشق و ارامش و ایمان و مرد خوب بخواه اون جوابتو میده 

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗

امار طلاق کلا بالاست! به نوع شناخت هم مربوط نمیشه

مهم اینه شما طرفت رو درست و طی مدت نه چندان کوتاهی بشناسی! حالا چه خودتون دوتا چه با نظارت خانواده!

سنتی یعنی اینکه طرف مامانش بپسنده و بیاد خواستگاری، شما هم فوقش ظرف یه ماه تحت تاثیر خانواده جواب بدید و عقد کنید!!!  امار طلاق ممکنه توش کمتر باشه. چون کسی که مادر و خاله و عمه براش تصمیم بگیرن مسلما اونقدر منفعله که به سادگی نمیتونه تصمیم به طلاق هم بگیره!!!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
امار طلاق کلا بالاست! به نوع شناخت هم مربوط نمیشه مهم اینه شما طرفت رو درست و طی مدت نه چندان کوتاه ...

حرفتون نشون میده هیچ شناختی رو ازدواج سنتی ندارید... یا حداقل دارید با دید منفی نقدش میکنید

تو خانواده های نرمال، شما میتونی ازدواج سنتی داشته باشی زمان طولانی هم وقت برای شناخت بذاری... این بستگی به خودت داره نه به مدل ازدواج و.خواستگاری سنتی یا ...

بعد هم پسر شرایطی که از یه دختر میخواد رو برای خانواده ش توضیح میده اوناهم از طرف پسر خواستگاری میکنن و خانواده شرایط رو توضیح میدن بعدش دیگه همه تصمیم گیری ها با  خود پسر و دختر هست...

این خییبیلی بهتر از اینه که پسر همه جا سر و چشمش بچرخه دنبال دخترا...