2726

سلام یه مطلب تو اینترنت خوندم کلی اعصابم بهم ریخت، نوشته بود اصل اشنایی ازدواج بعد خواستگاریه . و اگه پسرودختر قبل خواستگاری مدتی باهم اشناشن ازدواجشون منجر به طلاق میشه 😟 و تو این نوع اشنایی رسمییت وتعهد نیس ..

شما قبول دارین اینو؟؟؟؟

مگه نمیشه اول دخترو پسرهمو برانداز کنن بعد پسر دخترو برا خواستگاری معرفی کنه و ... ادامه ی مراحل ..

خیلی فکرمو درگیرکرد😐

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

واسه این چیزا قانون کلی نمیشه صادر کرد

((📖تاپیک کتابخوانی📖))((🎵تاپیک آهنگ🎵))در دیدگان آینه‌ها گوئی حرکات و رنگها و تصاویر وارونه منعکس می‌گشت و برفراز سر دلقکان پست و چهرۀ وقیح فواحش یک هالۀ مقدس نورانی مانند چتر مشتعلی می‌سوخت. خورشید مرده بود، خورشید مرده بود و فردا در ذهن کودکان مفهوم گنگ گمشده‌ای داشت. آنها غرابت این لفظ کهنه را در مشق‌های خود با لکهٔ درشت سیاهی تصویر می‌نمودند. مردم، گروه ساقط مردم، دل‌مرده و تکیده و مبهوت در زیر بار شوم جسدهاشان از غربتی به غربت دیگر می‌رفتند و میل دردناک جنایت در دستهایشان متورم می‌شد. آه، ای صدای زندانی... آیا شکوه یأس تو هرگز از هیچ سوی این شب منفور نقبی به سوی نور نخواهد زد؟ آه، ای صدای زندانی... ای آخرین صدای صداها... (فروغ فرخزاد- آیه‌های زمینی)

مشت اول ۲۰ امتیاز!

میرم تخمه بیارم🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من که قبول دارم اگه طرف قصدش جدی باشه خواستگاری میکنه یه صیغه محرمیت میخونین بعدبا هم بیشتر اشنا میشین که اگه دیدین به درد هم نخوردین جدا میشین

2+2=5 دنیای خودم ، قانون خودم
آماده اینا

بعضی دوستان حالت تهاجمی دارن!!!

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

خیلی از سایتا چرت مینویسن... ولی چون در روابط قبل ازدواج دختر و پسر اغلب عاشق همن بدی های همو نمیبینن و روی نقاط مثبت هم فقط توجه میکنن بیشتر شاید برا همینه ک بعد ازدواج و با فروکش کردن علاقه ب تدریج مشکلات و عدم رضایت ها ظاهر میشن...

ولی من خودم الان دوس پسر دارم... عاقلانه عاشقشم...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706