2737
2739
عنوان

آشنایی قبل اردواج توسط دخترو پسر یا به روش خانواده ها

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 32 پست
حرفتون نشون میده هیچ شناختی رو ازدواج سنتی ندارید... یا حداقل دارید با دید منفی نقدش میکنید تو خانو ...

حرف شما نشون میده حرف منو درست نخوندید😊

من به ازدواجی که قبل از اون شناخت طولانی مدت حاصل شده باشه نمیگم سنتی! 

نحوه اشنایی از نظر من مهم نیست! خواستگار میتونه معرفی شده باشه، ولی بعد خواستگاری ماهها در مرحله اشنایی باشن و بعد ازدواج! اسم اینو من سنتی نمیذارم!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
حرف شما نشون میده حرف منو درست نخوندید😊 من به ازدواجی که قبل از اون شناخت طولانی مدت حاصل شده باشه ...

خوب پس شما به یه مدل خواستگاری که تو ذهن خودتونه میگید خواستگاری♥

من برداشتم چیزی که تو عرف میگن بود🌼♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب پس شما به یه مدل خواستگاری که تو ذهن خودتونه میگید خواستگاری♥ من برداشتم چیزی که تو عرف میگن ...

مدل شما چیه؟!

خواستگاری یعنی اینکه یه نفر به شما پیشنهاد ازدواج بده!

حالا اشناییتون هر مدلی که میخواد باشه! مجازی، دوستی، معرفی و...

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!